Статті

Клініка «Вікторія» розпочинає новий цикл занять в Школі для майбутніх батьків.

 

Тривалість – 5 занять

 

Заняття проводять спеціалісти: акушер-гінекологи, психологи, неонатологи

 

Лекції проводяться у суботу.

 

Для того, щоб зареєструватись, телефонуйте: 044 425 51 66  або 067 238 87 02

 

Вартість одного заняття – 300 гривень

 

В першу чергу інформація, отримана у школі, допоможе залучити обох партнерів у підготовку до пологів, та відразу сприятиме тому, що тато також знаходиметься в процесі як пологів, так і подальшого догляду за новонародженим. Саме тут майбутній татко зможе усвідомити всю відповідальність і важливість свого статусу Під час занять наші спеціалісти розкажуть вам про розвиток маленької людини всередині вас та особливості харчування та вашого самопочуття під час вагітності. Нашими фахівцями розроблений спеціальний курс занять, який складається з 5-ти лекцій. Заняття дадуть можливість якісно підготуватись до пологів і однозначно вони мають переваги над безмежжям існуючої інформації в книгах про материнство та Інтернеті.

Кожний рік у світі більше ніж у 600 000 жінок виявляють рак шийки матки. В Україні 7500 пацієнток дізнаються, що мають цю хворобу, а 2500 жінок помирають від цієї хвороби щороку.

 

Жахлива статистика, на жаль, не мотивує жінок піклуватися про своє здоров’я. Попередити рак шийки неможливо, але можна вчасно почати лікування, а значить – жити.

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"