PGD

Передімплантаційна генетична діагностика (ПГД) допомагає оцінити генетичне здоров’я ембріона, отриманого у циклі запліднення in vitro, ще до моменту його перенесення в порожнину матки. Ця унікальна методика не лише дозволяє вибрати для перенесення найкращі ембріони, але й підвищує ефективність лікування, адже генетично здорові ембріони, перш за все, – сильні та готові дати вагітність!

 

Кому рекомендоване проведення ПГД?

Жінкам від 38 років. Адже ризик виникнення у дитини хромосомних аномалій, в першу чергу синдрому Дауна, зростає з віком матері. Проведення преімплантаційної діагностики дозволяє нівелювати ризик.

 

Жінкам, які страждають на звичне невиношування вагітності. Якщо в анамнезі пацієнтки 3 або більше разів траплялася втрата вагітності (особливо, якщо причиною такої втрати була хромосомна аномалія плода), включення до циклу лікування преімплантаційного генетичного дослідження підвищить шанси успішно виносити омріяну вагітність.

 

Пацієнтам, які пройшли численні нерезультативні цикли ЗІВ. Якщо якість ембріонів, отриманих у попередніх циклах лікування, була високою, але вагітність не настала після трьох і більше ембріотрансферів, саме ПГД може сприяти вирішенню проблеми.

 

Пацієнтам зі спадковими захворюваннями (генні захворювання чи хромосомні перебудови). Такі аномалії можуть передаватися дітям і стати причиною виникнення у них фізичних чи розумових вад. Однак при проведенні ПГД ембріони із «небезпечними» комбінаціями генів будуть вчасно розпізнані. Це дозволить «знешкодити» генетичні аномалії батьків і забезпечить настання здорової вагітності, навіть за умови невтішного прогнозу лікаря-генетика.

 

 Як проводиться ПГД?

Для здійснення діагностики у ембріона беруть маленький шматочок, який вивчають за допомогою сучасних генетичних методів. Не варто хвилюватися – правильно виконана біопсія є абсолютно безпечною для ембріона і не впливає на його подальший розвиток.

 

Вилучення матеріалу для аналізу може бути проведено на різних етапах росту ембріона. Так, один бластомер можна біоптувати на третій день культивування. Тоді всі клітини ембріона мають здатність до необмеженої «регенерації» і вилучення клітини швидко компенсується завдяки активному поділу сусідніх бластомерів. Альтернативним варіантом є біопсія на п’яту добу розвитку, коли ембріон вже сформував бластоцисту. В такому разі для аналізу беруть шматочок трофектодерми – шару клітин ембріона, що у майбутньому сформують плідні оболонки, тоді як ембріобласт, відповідальний за формування самого плоду, лишається недоторканим.

 

Отже, коли б не проводилася біопсія, вона аж ніяк не шкодить ембріонам, а підтвердженням тому є висока частота настання вагітності у циклах лікування із ПГД.

 

Індивідуальний протокол генетичного аналізу ембріонів

Різноманіття генетичних аномалій вимагає більш індивідуалізованого підходу до проведення ПГД для носіїв спадкових патологій. Для таких пацієнтів в клініці генетики репродукції “Вікторія” розробляється індивідуальний протокол генетичного аналізу ембріонів, а відтак підготовка пари до циклу лікування безпліддя вимагає тривалої та ретельної підготовки.

 

Для таких пар ПГД може стати альтернативою пренатальної діагностики вагітності, що вже настала. Якщо факт успадкування генетичної аномалії дитиною встановлюється вже під час діагностики самої вагітності, виникає необхідність приймати важкі рішення. Генетичне тестування ембріонів на доімплантаційному етапі дозволяє уникнути цієї важкої дилеми, однак в такому разі навіть парам, що не мають складнощів із настанням вагітності, необхідно пройти цикл запліднення in vitro.

 

У клініці “Вікторія” проводиться широкий спектр генетичних досліджень. Фахівці клініки нададуть Вам всю необхідну інформацію щодо преімплантаційної генетичної діагностики, допоможуть зробити правильний вибір та підберуть індивідуальну програму лікування.

 

Ми разом з Вами будемо впевнено рухатись до спільної мети – появи у Вашій родині омріяного здорового малюка!

Профільні спеціалісти

david

Давид
Лілія Володимирівна

Детальніше
atamanchuk

Атаманчук
Ірина Миколаївна

Детальніше
melnik

Мельник
Наталія Володимирівна

Детальніше
badyuk

Бадюк
Вікторія Михайлівна

Детальніше
marushak

Марущак
Олена Василівна

Детальніше
solomka

Соломка
Марина Вікторівна

Детальніше
dababseh

Дабабсех
Оксана Вікторівна

Детальніше
chaplya

Чапля
Ольга Володимирівна

Детальніше
bocyura

Боцюра
Галина Іванівна

Детальніше

Ціни

Генетичні дослідження (дорослі)
Аналіз сперми, FISH-метод (14 днів) 2 250.00
Визначення каріотипу пацієнта (28 днів) 1 450.00
Визначення каріотипу пацієнта (терміново, 7 робочих днів) 2 050.00
Визначення каріотипу пацієнта (Пара) (28 днів) 2 700.00
Визначення каріотипу пацієнта (Пара) (терміново, 7 робочих днів) 3 900.00
Визначення зиготности гена RHD (резус-фактор), 10 роб. днів 1 960.00
ДНК-діагностика мікроделецій Y-хромосоми (AZF) (10 діб) 1 400.00
ДНК-діагностика мікроструктурних хромосомних аномалій методом порівняльної геномної гібридизації (90 діб) 38 645.00
ДНК-діагностика муковісцидозу (6 мутацій) 1 565.00
ДНК-діагностика синдрому Мартіна-Белл (ламкої Х-хромосоми) 4 705.00
ДНК-діагностика спинальної м’язевої атрофії 910.00
ДНК-діагностика фенілкетонурії (мажорні мутації) 1 250.00
Неінвазивна пренатальна ДНК-діагностика резус-фактору плода (по крові вагітної), 3 робочих дні 5 800.00
Fish-аналіз лімфоцитів крові (1 хромосома, 14 днів) 1 400.00
НІПТ-Verifi Prenatal – Неінвазивна ДНК-діагностика хромосомних аномалій плода (по крові вагітної), 10 робочих днів 12 900,00
НІПТ-Verifi Prenatal – Неінвазивна ДНК-діагностика хромосомних аномалій плода (по крові вагітної) + мікроделецій, 10 робочих днів 14 640,00
Генетичні дослідження (пренатальна діагностика та абортний матеріал)
Визначення каріотипу плода (амніотичні клітини), 17 днів 2 000.00
Визначення каріотипу плода (біоптат хоріона, плаценти, пуповинна кров), 14 днів 1 800.00
Визначення каріотипу плода (біоптат хоріона, плаценти, пуповинна кров), терміново 3 робочі дні 2 400.00
Визначення трисомій у плода, амніоцити (FISH-метод, 13, 18, 21, X, Y), терміново, 4 робочі дні 2 800.00
Пренатальна ДНК-діагностика резус-приналежності ембріона (по ворсинам хоріону чи амніоцитам) (3 доби) 3 600.00
Визначення трисомій у плода, абортний матеріал (FISH-метод, 13, 15, 16, 18, 21, X, Y), 14 календарних днів 2 800.00
Визначення мікроделеції 22q11.2 (с-м ДіДжорджи) методом FISH, 3 робочі дні 1 600.00
Цитогенетичне дослідження ворсин хоріона в абортному матеріалі, 28 днів 1 800.00
Комплексне дослідження збудників інфекцій в матеріалі плода 1 300.00
Доімплантаційна діагностика
Доімплантаційна генетична діагностика: порівняльна геномна гібридизація, 24 хромосоми, за кожен додатковий ембріон понад 8 7 315.00
Доімплантаційна генетична діагностика: порівняльна геномна гібридизація, 24 хромосоми, кількість ембріонів не більше 8-ми 51 205.00
Доімплантаційний генетичний скринінг по 5 хромосомах (13, 18, 21, X, Y): біопсія бластомера, PGD 17 500.00

Доімплантаційний генетичний скринінг по 9 хромосомах (13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X, Y): біопсія бластомера, PGD

23 000.00
Комплексне генотипування ДНК ВПЛ (4 роб. дні) 550.00
Verifi Prenatal - Неінвазивна ДНК-діагностика хромосомних аномалій та мікроделецій плода (за кров'ю вагітної) з усіма хромосомами, 10 робочих днів 16 500.00
Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"