Про клініку

Клініка генетики репродукції «Вікторія» розпочала свою роботу в 2007 році. Сьогодні ми є одним з провідних центрів експертного рівня з питань безпліддя в Україні і маємо стабільно високі показники ефективності роботи. Майже кожна друга родина, яка проходить лікування у «Вікторії», відчула щастя батьківства завдяки зусиллям команди наших спеціалістів. За цей час у нас народилося понад 2700 малюків з допомогою допоміжних репродуктивних технологій.

 

Це говорить про те, що наші методи діагностики та препарати – сучасні та ефективні, а професіоналізм – вартий поваги. А ще – що найближчим часом з такою ж вірогідністю щасливими батьками можете стати і ви.

 

Наша місія
Ми живемо і працюємо в ім’я народження майбутнього здорового покоління, бажаних і довгоочікуваних дітей, які стануть золотим фондом нашого суспільства в близькому майбутньому. Тому всі наші знання, досвід і можливості ми підкорили одній єдиній меті – дати початок новому життю.

 

Нам довіряють
З надією стати батьками до клініки «Вікторія» звертаються пацієнти з різних країн: США, західної Європи, Ізраїлю, близького зарубіжжя. Вирішальну роль при цьому відіграють високий рівень технологій ЕКЗ, досвідчені лікарі, відповідний сервіс і високі результати у лікуванні безпліддя у нашій клініці

 

Ми є експертами з питань:

 • Лікування важких та поєднаних форм безпліддя
 • Допомоги пацієнтам після невдалих спроб ЕКЗ
 • Досягнення вагітності у жінок після 37 років
 • Преімплантаційної генетичної діагностики (PGD)
 • Профілактики спадкових патологій у новонароджених
 • Діагностики та лікування звичного невиношування вагітності
 • Лікування розладів сечостатевих та репродуктивних сфер у чоловіків
 • Медичного супроводу вагітності
 • Питаннях програм донації та сурогатного материнства
 • Клініко-діагностичних та цитогенетичних досліджень

 

Ми успішні, бо:

 • Команда професіоналів з досвідом і науковим потенціалом провідних українських та зарубіжних репродуктивних шкіл.
 • Дотримуємося стандартів ВООЗ, ESHRE і ASRM, використовуємо найсучасніші технології.
 • Активно співпрацюємо з іноземними науковцями.
 • Застосовуємо найсучасніші методики, обладнання та препарати – кращі у своєму класі.
 • Власна сучасна клініко-діагностична та цитогенетична лабораторія дозволяє забезпечити повне обстеження пацієнтів при діагностиці та лікуванні безпліддя, а також при спостереженні вагітних.
 • Приділяємо велику увагу до дотримання конфіденційності і захисту персональних даних.
 • Маємо широку мережу лікарів-партнерів, що дає можливість пацієнтам проходити обстеження і окремі етапи підготовки до програм ЕКЗ, а також спостереження вагітності за місцем проживання. Так ми турбуємося про психоемоційний комфорт та зменшуємо фінансове навантаження на родину.

 

Наукові розробки

Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, які дозволяють допомагати в найскладніших випадках безпліддя, винаходи, визнані світом репродуктології.

Спеціалісти ембріологічного відділення клініки постійно займаються науково-практичною діяльністю в сфері сучасних репродуктивних технологій.

 

Результати нашої роботи:
1. Отримання Патенту на корисну модель № 65889 «Cпосіб запліднення IN VITRO» (2011 р.)
2. Отримання Патенту на корисну модель № 65890 «Спосіб запліднення IN VITRO» (2011 р.)
3. Отримання Патенту на винахід за назвою «Спосіб запліднення IN VITRO» (2012р.). Цей винахід дає шанс жінкам зі зниженим оваріальним резервом, що стоять на порозі донорської програми, мати генетично рідних дітей.

 

Репродуктологи, генетики і ембріологи клініки генетики репродукції «Вікторія» не лише володіють серйозним клінічним досвідом, а й розвивають медицину. Підтвердженням цьому є участь наших співробітників у чисельних українських та міжнародних конференціях, конгресах, семінарах, опубліковані наукові статті, методичні рекомендації та монографії з теми ЕКЗ.

 

Клінічна база кафедри акушерства, гінекології та медицина плода НМАПО ім.П.Л.Шупика

З моменту свого відкриття клініка генетики репродукції «Вікторія» стала однією з основних клінічних навчальних баз з програм лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій.

 

У клініці проходять консультативні прийоми завідувача кафедри акушерства, гінекології та медицина плода НМАПО ім.П.Л.Шупика професора Жук Світлани Іванівни, доцента Парпалея Євгена Івановича, асистентів Марущак Олени Василівни та Ошовського Віктора Івановича. У нас також проводяться певні етапи лікувальної роботи.

 

Це дозволяє регулярно влаштовувати серії освітніх проектів для акушерів-гінекологів державних та приватних медичних установ столиці і регіонів України.

 

З листопада 2010 року Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика проводить на базі клініки генетики репродукції «Вікторія» курси тематичного удосконалення «УЗД в акушерстві та гінекології», курси ТУ із видачею сертифікатів державного зразка «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій». Куратор – доцент кафедри, кандидат медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, лікар клініки “Вікторія” Парпалей Євген Іванович.

 

Кафедра акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім. П.Л. Шупика вивчає та впроваджує сучасні підходи до профілактики захворювань плода, діагностики вроджених захворювань, а також лікування деяких загрозливих станів безпосередньо в утробі матері.

 

Клініка генетики репродукції “Вікторія” надає послуги згідно з Ліцензією на Міністерства охорони здоров’я України Серія АД № 063736.

 

Обладнання клініки “Вікторія”

1

5

2

4

3

7

3D-тур по клініці “Вікторія”

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"