АНТИМЮЛЛЕРІВ ГОРМОН: СКІЛЬКИ ЯЙЦЕКЛІТИН У ВАС В ЗАПАСІ?

Антимюллерів гормон або АМГ – виробляється яєчниками під контролем головного мозку, аж до клімаксу. ⠀

Так як АМГ є своєрідним маркером оваріального резерву жінки і підказує скільки часу є для зачаття дитини, рівень гормону важливо оцінювати навіть якщо ви не плануєте вагітність найближчим часом.

Оваріальним резервом називається запас яйцеклітин і жіночий організм влаштований так, що з кожним роком він стає все менше. Чітких нормативів АМГ не існує. Але ось деякі цифри, на які можна орієнтуватися (пг / мл):

– <0.3 пг / мл – дуже низький рівень
– від 0.3 до 0.6 – низький
– від 0.6 до 0.9 – нормальний знижений
– 1-3 – нормальний хороший
– більше 3 – високий

Але здатність до зачаття оцінюється не тільки за рівнем АМГ, також як і знижений рівень гормону в крові не завжди є показанням до проведення ЗІВ.

Своєчасне звернення до лікаря-репродуктолога і правильне лікування – це найголовніше при плануванні вагітності, адже з кожним роком запас яйцеклітин виснажується і шансів до заповітного материнству стає менше.

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"