Статті

Клініка Вікторія має в своєму арсеналі широкий спектр найсучасніших генетичних досліджень для пошуку аномалій плода.
Одним з таких досліджень є НІПТ (Неінвазивне ДНК-тестування хромосомних аномалій плода по крові вагітної), який проводиться з 10 тижня вагітності.

 

Для вагітних з низьким ризиком результат НІПТу додає впевненості, що все добре, адже він є більш чутливим за пренатальний скринінг. Для вагітних з високим або середнім ризиком по синдрому Дауна, Едвардса або Патау у плода, які вагаються або мають протипоказання для інвазивної діагностики – допомагає уникнути втручання у разі негативного результату.

 

НІПТ не рекомендований для вагітних з вадами розвитку плода, сімейними хромосомними перебудовами або синдромами, що не входять до переліку тестування.

 

Переваги

  • на даний момент це найточніший та найбезпечніший скринінг по крові вагітної,
  • характеризується високою надійністю результатів,
  • надає точну інформацію про можливі хромосомні аномалії, оскільки тестують ДНК фетального походження,
  • індивідуальне призначення для пацієнта залежно від причини тестування (найчастіші хромосомні синдроми, мікроделеційні синдроми, скринінг всіх хромосом).

 

 

Якщо результати цього тесту є позитивними по хромосомній аномалії – обов’язковим є проведення інвазивної пренатальної процедури для визначення каріотипу (хромосомного набору) плода.

 

 

Дбаючи про Ваше здоров’я та здоров’я Вашого малюка, клініка Вікторія бере на себе витрати на визначення каріотипу плода, за умови оплати забору матеріалу.

 

 

Бажаємо здоров’я Вам та Вашому малюку!

 

Verifi Prenatal – неінвазивне ДНК-тестування
хромосомних аномалій плода по крові вагітної
12 900,00 грн.
Інвазивна пренатальна діагностика 1 800,00 грн.
Визначення каріотипу плода (амніотична рідина) 2000,00 грн.

На ранніх термінах вагітності одним з важливих обстежень є скринінг першого триместру, який проводиться в 11-13 тижнів. Він обов’язковий для всіх вагітних і складається з:

 

  • УЗ обстеження плода та
  • забору крові (подвійний тест для розрахунку ризику хромосомних аномалій плода).

 

Головне, що може виявити цей скринінг – чи входить жінка в групу ризику за хромосомними аномаліями (синдром Дауна, синдром Патау та синдром Едвардса). На етапі цього УЗД можна діагностувати різного роду аномалії розвитку плода. Наступне – взяття крові для визначення рівня β-ХГЛ та РАРР-А. Тільки після поєднання результатів всіх аналізів, включаючи УЗД, можна зробити розрахунок ризику наявності хромосомних патологій.

 

Якщо ризик хромосомних аномалій високий – жінці пропонують подальше пренатальне обстеження, яке включає в себе:

 

  •   Iнвазивну пренатальну діагностику з метою визначення каріотипу плода.

 

Ця діагностика підтверджує або спростовує наявність хромосомної патології.

 

Процедура виконується шляхом забору ворсин хоріона або амніотичної рідини. Отриманий матеріал обстежують в лабораторії для визначення точного діагнозу.

 

Дбаючи про Ваше здоров’я та здоров’я Вашого малюка, клініка Вікторія бере на себе витрати на визначення каріотипу плода, за умови оплати забору матеріалу.

 

Бажаємо здоров’я Вам та Вашому малюку!

 

УЗД (11-13 тижнів)450,00 грн.
Подвійний тест (РАРР-А та β-ХГЛ)550,00 грн.
 
Інвазивна пренатальна діагностика1800,00 грн.
Визначення каріотипу плода (амніотична рідина)2000,00 грн.

Клініка «Вікторія» розпочинає новий цикл занять в Школі для майбутніх батьків.

 

Тривалість – 5 занять

 

Заняття проводять спеціалісти: акушер-гінекологи, психологи, неонатологи

 

Лекції проводяться у суботу.

 

Для того, щоб зареєструватись, телефонуйте: 044 425 51 66  або 067 238 87 02

 

Вартість одного заняття – 300 гривень

 

В першу чергу інформація, отримана у школі, допоможе залучити обох партнерів у підготовку до пологів, та відразу сприятиме тому, що тато також знаходиметься в процесі як пологів, так і подальшого догляду за новонародженим. Саме тут майбутній татко зможе усвідомити всю відповідальність і важливість свого статусу Під час занять наші спеціалісти розкажуть вам про розвиток маленької людини всередині вас та особливості харчування та вашого самопочуття під час вагітності. Нашими фахівцями розроблений спеціальний курс занять, який складається з 5-ти лекцій. Заняття дадуть можливість якісно підготуватись до пологів і однозначно вони мають переваги над безмежжям існуючої інформації в книгах про материнство та Інтернеті.

Кожний рік у світі більше ніж у 600 000 жінок виявляють рак шийки матки. В Україні 7500 пацієнток дізнаються, що мають цю хворобу, а 2500 жінок помирають від цієї хвороби щороку.

 

Жахлива статистика, на жаль, не мотивує жінок піклуватися про своє здоров’я. Попередити рак шийки неможливо, але можна вчасно почати лікування, а значить – жити.

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"