Статті

Естроген виконує в організмі кілька важливих функцій, наприклад, впливає на ритм роботи серця, регулює процес зачаття і виношування дитини, відповідає за засвоєння кальцію і міцність кісток, і, що дуже важливо, кількість цього статевого гормону в організмі навіть визначає зовнішній вигляд жінки.

Читати далі...

У деяких жінок завагітніти виходить легко, навіть коли вони цього не хочуть. А є й ті, у кого бажана вагітність не настає при першому ж бажанні

Читати далі...

Антимюллерів гормон або АМГ - виробляється яєчниками під контролем головного мозку, аж до клімаксу. ⠀

Читати далі...

Роль тестостерону в жіночому організмі досить різноманітна: цей гормон відповідає за нормальний розвиток скелета, співвідношення жирової і м'язової тканини, вироблення гонадотропінів і розвитку фолікулів в яєчниках. Крім цього, в обох статей тестостерон обумовлює статевий потяг (лібідо).

Читати далі...

Показники базальної температури допомагають відстежити овуляцію - момент виходу яйцеклітини. Дні овуляції (так називають кілька діб до, день овуляції і добу після) є найбільш сприятливими для зачаття.

Існують не тільки донорська сперма і ооцити, а й відразу ембріони.

Читати далі...

Роль щитовидної залози в жіночому організмі має величезне значення.

Читати далі...

Технологія екстракорпорального запліднення відкрила цілий ряд недоступних раніше можливостей, дозволивши багатьом безплідним парам стати батьками.


Читати далі...

Під час стресу в організмі жінки підвищується рівень пролактину. Цей гормон, в свою чергу пригнічує вироблення,  необхідних для дозрівання яйцеклітини і овуляції речовин.

Все це - знижує рівень естрогенів, через що ендометрій (внутрішня оболонка стінок матки) не наростає. Що унеможливлює імплантацію ембріона.

Крім того - зростає рівень кортизолу, кора головного мозку «бореться» зі стресом, , виробляючи ендогенні опіати (які приглушують  сприйнятливість).

Парі, яка готується до процедури ЗІВ, призначають довгий перелік аналізів і обстежень. Існує базовий список необхідних досліджень, але з урахуванням індивідуальних причин безпліддя він може бути доповнений лікарем-репродуктологом.

Читати далі...

Якість ембріонів оцінюється тільки зовні, за їх типом дроблення. Навіть ідеальні на вигляд ембріони можуть мати генетичні спонтанні мутації. І тут вступає в силу природній добір - такий ембріон не може імплантуватися ("врости") в ендометрій.

Читати далі...

Під час стресу в організмі жінки підвищується рівень пролактину. Цей гормон, в свою чергу пригнічує вироблення, необхідних для дозрівання яйцеклітини і овуляції речовин.

Читати далі...

Багато людей до цього часу так не знають, що лікар-репродуктолог - це не тільки ЕКЗ.


Насправді звернення до репродуктолога може мати бути абсолютно з різними цілями при різниx ситуаціях.


Читати далі...

Синдром «порожніх» фолікулів - стан, при якому в дозрілому фолікулі без явних патологій не виявляється яйцеклітини.


Трапляються ситуації, коли УЗД показує, що фолікул дозрів і лопнув, але вагітність так і не настає.

Читати далі...

Фолієва кислота необхідна для:


Читати далі...

Натще з 10 тижнів одноплідної вагітності, матеріал для аналізу - кров з вени у спеціальній пробірці.

 

ДНК біологічних батьків може бути зібрана завчасно і зберігатись до забору крові у допоміжної мами, а може бути одночасний забір крові у всіх трьох учасників.

 

Аналіз виконує сертифікована лабораторія в Гонконгу (DNAQ Paternity&Immigration DNA Testing), вільну ДНК плода в крові вагітної порівнюють з ДНК обох біологічних батьків за мінімум 500 однонуклеотидними поліморфізмами. При недоступності чи відмові одного з батьків тест виконати неможливо.

Кожна вагітність у будь-якому віці має розглядатись як ситуація ризику щодо хромосомної патології плода, найчастішими з яких є трисомії хромосом 21, 13 та 18. Зазвичай хромосомна патологія у плода з’являється в родинах, які раніше не мали таких проблем. Найскладнішою для визначення під час вагітності залишається трисомія 21 (синдром Дауна), при якій може не бути ознак під час УЗ-обстеження плода, або вони можуть бути неспецифічними. В Україні до народження виявляють менше половини випадків синдрому Дауна. Неінвазивне тестування хромосомних аномалій плода по крові вагітної є одним з найсучасніших та найпотужніших генетичних тестів у світі та дозволяє отримати правильну інформацію та уникнути зайвих втручань у більшості ситуацій.

 

Тест Panorama від компанії Natera визначає ризики основних трисомій плода, аналізуючи фрагменти ДНК, що потрапляють в кровоток вагітної з клітин плаценти. Найбільшої точності досягнуто для трисомії 21 (більше 91% ймовірності, що при позитивному тесті буде визначено трисомію 21 у плода), але варто пам’ятати, що скринінгові тестування завжди мають хибнопозитивні та хибнонегативні результати, хоча для неінвазивного тестування вони мають найменші показники серед усіх видів скринінгу трисомій.

У нашій клініці «Вікторія» ми часто чуємо: «Чому не виходить завагітніти зараз?!? Адже у нас є спільна дитина (дитина від першого шлюбу, були переривання вагітностей ... і т д).

Діагноз «безпліддя» у пар, у яких вже є діти, викликає безліч питань і сумнівів з боку пацієнтів. На жаль, таке трапляється. Давайте розберемося чому?!

Вторинне безпліддя - це діагноз при якому у пари не виходить повторно зачати дитину природним шляхом протягом 9-12 місяців. Причому наступити вторинне безпліддя може незалежно від перебігу і завершення першої вагітності.

Найбільш часті причини, що призводять до вторинного безпліддя:

Використання послуги можливе для таких програм клініки: програми ДРТ, кріопрограми, донорські програми, програми сурогатного материнства.

 

Чому Оплата частинами

 

 • Вигідні умови

Економія на комісії по розстрочці, всього 0,01%

 

 • Не потрібні документи

Не потрібний ні паспорт, ні ІПН, ні довідка про дохід.
Все що потрібно – це картка ПриватБанку

 

 • Миттєве оформлення

Оформлення послуги за 30 секунд

 

В період пандемії вагітні жінки перебувають у групі ризику. Тому під час карантину майбутнім мамам треба бути особливо уважними та відповідальними до власного здоров'я. Кваліфіковане ведення вагітності допоможе пройти цей складний період легко та безпечно як для мами, так і для малюка.

 

Не панікуйте

Паніка негативно впливає на імунітет, а ваша задача зараз – максимально його зберегти. Виключіть зі свого щоденного життя інформаційний шум, не читайте новини щогодини, не спілкуйтеся з «панікерами». Отримуйте інформацію лише з перевірених джерел та дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Підвищення рівня тривожності та паніки – це серйозні ризики, яких потрібно уникати.

 

За можливості уникайте громадських місць

Мінімізуйте перебування у громадських місцях – супермаркетах, аптеках, поліклініках. Якщо це неможливо, дотримуйтеся дистанції в 1,5-2 метра від інших людей. Якщо вам потрібна консультація гінеколога, але не обов’язковий особистий огляд, скористайтеся послугою онлайн-консультування, яку надають українські медцентри.

Планові огляди та аналізи скасувати не варто – це важливо і для вас, і для вашого малюка. Медпрацівники потурбуються про найвищий рівень безпеки під час відвідування клініки.

Штучне запліднення – складна та відповідальна процедура. Тому щойно майбутні батьки зважуються на цей крок, перед ними одразу постає питання: де краще робити штучне запліднення – в Україні чи за кордоном. Які переваги проведення протоколу штучного запліднення в Україні та на які моменти звертати увагу під час вибору клініки, розбираємося разом.

Цінова політика

Штучне запліднення сьогодні можна провести в будь-якій країні світу.

Для багатьох сімей екстракорпоральне запліднення – це єдиний спосіб стати батьками. Щоб ЕКЗ було успішним, майбутній мамі важливо завчасно розпочати підготовку та вести правильний спосіб життя. Що і як потрібно робити

Як правильно обрати клініку репродуктивного здоровя

Сучасні репродуктивні технології щорічно допомагають тисячам пар у всьому світі стати батьками. Допоміжні методики активно застосовуються в багатьох приватних лікарнях. Але як обрати дійсно хорошу клініку репродуктивного здоровя та досвідченого лікаря, який допоможе впоратися з безпліддям. Сьогодні даємо цінні поради, які допоможуть вам визначитися.

 

Обладнання

Кожна поважаюча себе клініка репродуктивного здоров’я повинна подбати

Ми завжди поруч з Вами!

 

 1. Консультації скайп, по телефону (або інший зручний для вас канал комунікації з лікарем клініки здійснюється по передоплаті).

   

 2. Оплату за цю послугу можна здійснити на цій сторінці – натиснувши кнопку «Оплатити» та давши згоду на обробку персональних данних.

   

 3. Після здійснення оплати просимо повідомити на ресепш клініки за телефоном 067 238 87 02 та надіслати скан копію або фото копію квитанції про оплату з указанням ПІБ особи, яка планує консультацію.

   

Що треба знати про репродуктивне здоровʼя: 5 корисних порад жінкам

Репродуктивне здоровʼя – складна система, яка забезпечує здатність до зачаття, виношування та народження дитини. Щоб всі органи цієї системи працювали, як годинник, дотримуйтесь простих правил.

 

Регулярно відвідуйте гінеколога

Багато хвороб статевої системи мають безсимптомний перебіг. Це збільшує ризики, адже багато жінок звертається до лікаря, коли дорогоцінні дні на вчасний початок лікування втрачений та багато жіночих хвороб можна виявити під час регулярних профілактичних оглядів.

Жінкам слід  відвідувати гінеколога щорічно, навіть за умови, що у вас немає ніяких скарг. Під час огляду лікар виявить патологічні процеси, візьме необхідні аналізи, перевірить молочні залози та, за необхідності призначить додаткове обстеження. Якщо у жінки зʼявляються будь-які скарги, до гінеколога треба записуватися у найближчі дні.

Що таке «імплантаційна готовність»?

Ендометрій – це внутрішній шар матки, де відбувається імплантація ембріона. Він зазнає періодичних змін протягом менструального циклу і досягає сприйнятливого статусу, коли стає готовий до ембріональної імплантації, приблизно на 19-21-й день циклу.  Цей проміжок часу відомий як «імплантаційний період» (ІП)

 

Для чого потрібна ER Map®?

Карта імплантаційної готовності дозволяє оцінити стан ендометрію пацієнта та визначити під час біопсії, чи готовий ендометрій до імплантації, чи ні. На основі результатів тестування можна виконати персоналізований перенос ембріонів у найкращий момент готовності ендометрію, збільшуючи шанси на успіх ДРТ.

 

 

Від кваліфікованого ведення вагітності залежить і здоров’я мами та малюка. Тому вибору лікаря, який буде контролювати стан жінки та розвиток плоду, треба приділити максимум уваги. Професійність гінеколога  – це спокій і впевненість у своїх силах майбутньої мами протягом 9 місяців вагітності та під час пологів. Сьогодні ми розкажемо, як обрати «свого» лікаря для ведення вагітності та на що звернути увагу, спілкуючись з різними фахівцями.

Коли потрібно стати на облік?

Зазвичай жінки стають на облік до гінеколога приблизно на 12 тижні. Однак до лікаря треба звернутися одразу, щойно ви побачили на тесті позитивний результат. Річ у тім, що перший триместр – надзвичайно важливий для розвитку плоду. У цей час формуються всі життєво важливі органи та системи дитини. Лікарський нагляд і вчасні аналізи допоможуть помітити проблему та за необхідності призначити медичну підтримку.

Кожна п'ята пара в Україні, яка мріє стати батьками, зазнає труднощів з настанням вагітності. Сучасні репродуктивні технології - найефективніший спосіб виконати свою мрію.

Вперше допоміжні технології для народження дитини використовували ще в кінці 1970-х років. За цей час до сьогоднішнього дня завдяки розвитку репродуктології народилося понад 5 мільйонів здорових малюків.

 

Що таке репродуктивні технології?

Це методики, які приходять на допомогу, коли зачати дитину не виходить самостійно. До таких способів лікування безпліддя відносяться:

 

     Не секрет, що профілактичні огляди у гінеколога треба проходити раз на рік, навіть за умови, якщо вас нічого не турбує. Функціонування всіх систем організму треба тримати під постійним контролем і наглядом, тим паче,  якщо мова йде про жіноче здоров'я. Деякі хвороби проявляються конкретними симптомами тільки на пізніх стадіях, коли дорогоцінний час втрачено. Так, наприклад, рак шийки матки ніяк не турбує жінку, вона не відчуває дискомфорту чи болю, але в цей час хвороба прогресує. Натомість, стани, що передують раук шийки матки можна виявити під час звичайного гінекологічного обстеження за допомогою цитологічного дослідження та кольпоскопії.

     Сучасні підходи та потужне діагностичне обладнання дозволяють виявити хвороби на ранніх стадіях - а це запорука ефективного лікування та повного одужання.

 

Питання про можливість природних пологів після кесаревого розтину  - одне з найбільш актуальних

В даний час рівень кесаревих розтинів досить високий, а за даними різних установ він становить близько 35-50%. ВООЗ зробила висновок про те, що безпечний рівень кесарево, що дозволяє знизити частоту дитячої та материнської смертності, становить 15-19%.

З іншого боку, кесарів розтин - це один з методів пологів, який дозволяє врятувати життя дитині та мамі в разі явної загрози їх здоров'ю при пологах через природні родові шляхи.

Але! На щастя, сучасні лікарі відмовилися від давно застарілих правил. Адже майже кожна четверта жінка з рубцем на матці може народити сама природнім шляхом.

Але є певні обмеження.

Роль щитовидної залози в жіночому організмі має величезне значення.

Щитовидна залоза впливає на стан серця та судин, на нервову систему, на кістки, репродуктивне здоров'я.

При погіршенні роботи щитовидної залози знижується обмін речовин і через це ви відчуваєте нездужання: пригніченість і млявість, ослаблення м'язів, знижений тонус кишківника, погіршення пам'яті, знижений тиск і зниження серцебиття, набряки, набір маси тіла.

При змінах в роботі щитовидної залози, особливо в разі зниження її функції (гіпотиреоз), порушується менструальний цикл. Це може проявлятися як нерегулярними місячними, так і повною їх відсутністю. Якщо не звертати на це увагу, ситуація буде прогресувати, а в подальшому це може призвести до безпліддя та невиношування вагітності.

Сьогодні досить поширена така ендокринна патологія, як аутоімунний тиреодит. Організм виробляє антитіла до клітин щитовидної залози.

При цьому захворюванні серйозно зростає ризик розвитку важких порушень роботи щитовидки. Однак якщо при цьому захворюванні гормони щитовидної залози (ТТГ і Т4) знаходяться в межах допустимої норми, аутоімунний тиреодит не потребує лікування. Якщо показники відхиляються від варіантів норми (не так важливо, в більшу або меншу сторону), то необхідно якомога раніше звернутися до ендокринолога. Це захворювання часто призводить до невиношування вагітності, але ще більш серйозним наслідком є продукування аутоантитіл - вони можуть провокувати розвиток тромбофіліі.

Сьогодні, за даними статистики, в Україні кожна 5-та подружня пара стикається з одним із найбільш небажаних діагнозів – безпліддя, а в усьому світі таких пар понад 100 мільйонів. При цьому, безпліддя вражає як чоловіків, так і жінок, а серед причин цього вчені називають генетичні розлади, інфекційні та неінфекційні захворювання, вплив навколишнього середовища, тощо.

У зв’язку з поширеністю проблеми, організатори всеукраїнської соціальної ініціативи з допомоги українцям на шляху до омріяного батьківства «Почути «Мамо!» дослідили обізнаність українців у питаннях безпліддя і планування сім’ї та проаналізували поширеність міфів щодо використання репродуктивних технологій для вирішення проблеми.

Тема безпліддя та вагітності доволі особиста, тому опитування проходило нестандартно – на сайті проекту у формі тесту з різноманітними життєвими ситуаціями, в яких учасникам пропонувалось обрати спосіб вирішення.

Помилки, які назвали наші лікарі:

1. Невірно підібраний протокол ЕКЗ, в результаті якого не вдалося отримати хороші яйцеклітини. Також, можна сказати про невдалий час для переносу і недостатню гормональну підтримку після ембріонтрансферу.

2. Слабка ембріологія в клініці. Для перенесення вибирають неякісні ембріони. У клініці «Вікторія» власна сучасна клініко-діагностична та цитогенетична лабораторія, яка дозволяє забезпечити повне обстеження пацієнтів при діагностиці та лікуванні безпліддя, а також при спостереженні вагітних.

Технологія екстракорпорального запліднення відкрила цілий ряд недоступних раніше можливостей, дозволивши багатьом безплідним парам стати батьками. Завдяки ЕКО завагітніли чимало жінок у віці.

Вже тиждень Google і стрічка Інтернет насичена новинами про те, що 74-річна індійка народила близнюків, зачатих за допомогою ЕКЗ. Відразу відзначимо, що українська асоціація репродуктологів не підтримує такі крайнощі. Такі історії - виняток!

Насправді, чим молодша пара, тим вищі шанси на вагітність за допомогою ЕКЗ.

Клініка Вікторія має в своєму арсеналі широкий спектр найсучасніших генетичних досліджень для пошуку аномалій плода.
Одним з таких досліджень є НІПТ (Неінвазивне ДНК-тестування хромосомних аномалій плода по крові вагітної), який проводиться з 10 тижня вагітності.

Для вагітних з низьким ризиком результат НІПТу додає впевненості, що все добре, адже він є більш чутливим за пренатальний скринінг. Для вагітних з високим або середнім ризиком по синдрому Дауна, Едвардса або Патау у плода, які вагаються або мають протипоказання для інвазивної діагностики – допомагає уникнути втручання у разі негативного результату.

НІПТ не рекомендований для вагітних з вадами розвитку плода, сімейними хромосомними перебудовами або синдромами, що не входять до переліку тестування.

На ранніх термінах вагітності одним з важливих обстежень є скринінг першого триместру, який проводиться в 11-13 тижнів. Він обов’язковий для всіх вагітних і складається з:

 

 • УЗ обстеження плода та

 

 • забору крові (подвійний тест для розрахунку ризику хромосомних аномалій плода).

Головне, що може виявити цей скринінг – чи входить жінка в групу ризику за хромосомними аномаліями (синдром Дауна, синдром Патау та синдром Едвардса). На етапі цього УЗД можна діагностувати різного роду аномалії розвитку плода. Наступне – взяття крові для визначення рівня β-ХГЛ та РАРР-А. Тільки після поєднання результатів всіх аналізів, включаючи УЗД, можна зробити розрахунок ризику наявності хромосомних патологій.

Клініка «Вікторія» розпочинає новий цикл занять в Школі для майбутніх батьків.

Тривалість – 5 занять

Заняття проводять спеціалісти: акушер-гінекологи, психологи, неонатологи

Лекції проводяться у суботу.

Для того, щоб зареєструватись, телефонуйте: 044 425 51 66  або 067 238 87 02

Вартість одного заняття – 300 гривень

В першу чергу інформація, отримана у школі, допоможе залучити обох партнерів у підготовку до пологів, та відразу сприятиме тому, що тато також знаходиметься в процесі як пологів, так і подальшого догляду за новонародженим. Саме тут майбутній татко зможе усвідомити всю відповідальність і важливість свого статусу Під час занять наші спеціалісти розкажуть вам про розвиток маленької людини всередині вас та особливості харчування та вашого самопочуття під час вагітності. Нашими фахівцями розроблений спеціальний курс занять, який складається з 5-ти лекцій. Заняття дадуть можливість якісно підготуватись до пологів і однозначно вони мають переваги над безмежжям існуючої інформації в книгах про материнство та Інтернеті.

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"