Атаманчук
Ірина Миколаївна

Заступник головного лікаря клініки, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики

 

Пріоритетні напрямки роботи: допоміжні репродуктивні технології, ведення вагітності, пренатальна діагностика та перинатологія.

 

Лікар вищої категорії. Працює за фахом з 1998 року.

 

Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. Пирогова та клінічну ординатуру за фахом «Акушерство і гінекологія» при НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 

Пройшла стажування у Науковому центрі серцево-судинної хірургії ім. Бакулєва РАМН (“Внутрішньоутробна діагностика патології серцево-судинної системи”).

 

Є автором статей багатьох українських періодичних медичних видань.

 

Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE) та Української асоціації акушерів-гінекологів.

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"