Бадюк
Вікторія Михайлівна

Завідувач клініко-діагностиної лабораторії, генетик

 

Пріоритетні напрямки роботи: лабораторна генетика, пренатальна та постнатальна діагностика хромосомних аномалій.

 

Кандидат медичних наук.

 

Працює за фахом з 2002 року.

 

Закінчила природничий факультет Національного університету «Києво-Могилянська академія». Перша кваліфікаційна категорія з лабораторної генетики НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 

Автор 30 друкованих праць з цитогенетики, ембріології та пренатального скринінгу, з них 3 – в іноземних виданнях. Двічі нагороджена премією «За найкращу наукову роботу» серед молодих вчених НМУ ім. О. Богомольця. Нагороджена почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток і впровадження ДРТ в Україні, багаторічну працю і високий професіоналізм».

 

Підвищення кваліфікації:

– «Внутрішній аудит систем менеджменту якості у відповідності до ISO 9001:2008 в клініках»

– «Спеціаліст лабораторії у відповідності з вимогами стандарту EN ISO/IEC 17025».

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"