Чапля
Ольга Володимирівна

Ембріолог

 

Пріоритетні напрямки роботи: клінічна ембріологія, зокрема передімплантаційна генетична діагностика, генетика репродукції, ембріональні та індуковані плюрипотентні стовбурові клітини. 

 

Кандидат біологічних наук.

 

Працює за фахом з 2008 року.

 

Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціальність «Біологія»; аспірантура в Центрі молекулярних та клітинних досліджень НаУКМА.

 

Пройшла спеціалізацію «Лабораторна генетика» та курси ТУ «ДРТ в лікуванні безпліддя» при НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 

Автор друкованих праць з ембріології та цитогенетики (в тому числі, патенту на корисну модель), учасник науково-практичних конференцій та семінарів в Україні і за кордоном.

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"