Чому ЕКЗ не виходить з першої спроби?

Помилки, які назвали наші лікарі:

1. Невірно підібраний протокол ЕКЗ, в результаті якого не вдалося отримати хороші яйцеклітини. Також, можна сказати про невдалий час для переносу і недостатню гормональну підтримку після ембріонтрансферу.

2. Слабка ембріологія в клініці. Для перенесення вибирають неякісні ембріони. У клініці «Вікторія» власна сучасна клініко-діагностична та цитогенетична лабораторія, яка дозволяє забезпечити повне обстеження пацієнтів при діагностиці та лікуванні безпліддя, а також при спостереженні вагітних.

3. Структурні та функціональні зміни ендометрію. У клініці «Вікторії» перед тим, як почати протокол, завжди проводять обстеження і по-можливості усувають всі патології ендометрію.

4. Ендокринні захворювання (цукровий діабет), імунні, тромбофілічні патології і генетичні проблеми. ⠀

Найважливіше, якщо Ви пережили невдале ЕКЗ, пам’ятати, що статистика повторних ЕКЗ для Вас все одно буде позитивна! Головне – дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, не приймати ніяких ліків без консультації з лікарем, виключити алкоголь, куріння і кофеїн. Перед повторним протоколом чоловікові варто відмовитися від лазні і сауни, а подружжю більше відпочивати і правильно харчуватися. ⠀У багатьох пар після виявлених проблем і проведення ефективного лікування вдається завагітніти навіть природним шляхом! Наостанок додамо: не нехтуйте обстеженнями перед ЕКЗ! Іноді, витрачений день на процедури і аналізи рятує від року відновлення після невдачі.

Бажаємо, щоб у вас все вийшло!

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"