ЧОМУ НЕ ПРИКРІПИВСЯ ЕМБРІОН? ТРИЛОГІЯ ПРИЧИН!

Якість ембріонів оцінюється тільки зовні, за їх типом дроблення. Навіть ідеальні на вигляд ембріони можуть мати генетичні спонтанні мутації. І тут вступає в силу природній добір – такий ембріон не може імплантуватися (“врости”) в ендометрій.

Дві і більше невдалі програми ЗІВ з перенесенням хороших ембріонів – значить, що при третій спробі потрібно проводити  передімплантаційну діагностику ембріонів для діагностики можливих генетичних порушень.


ПРИЧИНА ПЕРША. Вікно імплантації. В середньому, при 28-30-денному менструальному циклі, вікно імплантації “відкривається” на 19-21 день циклу, але буває, що тимчасові рамки зсуваються і тоді перенесення ембріонів в зазначені дні буде неефективним.


ПРИЧИНА ДРУГА. Бластоциста (п’ятиденний ембріон) має захисну білкову оболонку, яку він “скидає” перед імплантацією. Якщо оболонка дуже щільна, то зняти її ембріон не може і прикріплення не буде. Допомогти ембріону може лікар ембріолог, зробивши хетчинг – насічки на оболонці. Якщо були невдалі ЗЫВ, то хетчинг підвищить шанси на імплантацію.


ПРИЧИНА ТРЕТЯ. Якість ендометрія в матці: товщина не менше 6, не більше 13мм, оптимально 8-12мм.


Нормальна експресія рецепторів естрогену і прогестерону в ендометрії.


Якщо цього немає, або є хронічний ендометрит, то, звичайно, шансів у ембріона небагато. Ситуацію завжди погіршує обтяжений анамнез: внутрішньо маткові медичні маніпуляції, вишкрібання,  аборти, невиношування вагітності в минулому.


Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"