Статті

З моменту свого відкриття, клініка генетики репродукції «Вікторія» стала однією з основних клінічних навчальних баз за програмами лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, ультразвукової діагностики.

 
 
 
 
 • Мельник Наталія Володимирівна
  Мельник Наталія Володимирівна
  28 February 2021

  Працює за фахом з 2008 року. Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа». Пройшла спеціалізацію та закінчила ординатуру на кафедрі клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика. Отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації на циклі Допоміжні репродуктивні технології (спеціалізація для ембріологів) в НДІ акушерства і гінекології ім. Д.О. Отто (м. Санкт-Петербург, Росія). ТУ […]

  Читати далі
 • Боцюра Галина Іванівна
  Боцюра Галина Іванівна
  27 February 2021

  Працює за фахом з 2013 року. Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. Пирогова, спеціальність «Педіатрія»; інтернатура та клінічна ординатура на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика. Курси спеціалізації «Лабораторна діагностика» та «Лабораторна генетика» в НМАПО ім. П.Л.Шупика. Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE).

  Читати далі
 • Гусар Юліана Валеріївна
  Гусар Юліана Валеріївна
  26 February 2021

  Працює за фахом з 2010 року. Закінчила Національний Київський Університет ім. Тараса Шевченка, за спеціальністю «Біолог кафедри цитології, гістології та індивідуального розвитку».

  Читати далі