ДОНОРСЬКІ ЕМБРІОНИ

Існують не тільки донорська сперма і ооцити, а й відразу ембріони.


Показання для проведення ЗІВ з використанням донорських ембріонів:

 • при відсутності ооцитів і сперматозоїдів у майбутніх батьків (на увазі низького оваріального резерву у жінки і відсутності або критично низької якості сперматозоїдів у чоловіка);
 • при відсутності ооцитів у самотньої жінки (коли немає можливості отримання ооцитів при стимуляції яєчників або є протипоказання до гормональної стимуляції);
 • при наявності серйозних генетичних захворювань (коли є ризик передачі їх своїй дитині);
 • при неодноразових безуспішних спробах ЗІВ внаслідок низької якості отриманих ембріонів.

ЯК ОТРИМУЮТЬ ДОНОРСЬКІ ЕМБРІОНИ?

Можливі 2 варіанти:

 • Відказні ембріони. Ембріони подружньої пари, якій була проведена програма ЗІВ з позитивним результатом (народження дитини), але після програми залишилися кріоконсервовані ембріони. При отриманні добровільної згоди обох членів подружжя, ембріони можуть бути переведені в банк донорських і використовуватися для проведення програми інший подружній парі.
 • Ембріони, отримані після запліднення донорських ооцитів донорською спермою. Всі донори проходять ретельне медичне обстеження. При бажанні пацієнтів можна провести попередімплантаційний генетичний скринінг ембріонів. Генетика ембріона буде на 50% яйцеклітин і на 50% сперми.

Щоб досягти максимальної відповідності, репродуктолог допоможе у виборі відповідних донорів, звернувши при цьому увагу на збіг груп крові, кольору волосся, кольору очей, ваги і росту, а також на особливі характеристики за запитом майбутніх батьків.

Наголошуємо, що персональні дані донорів не розголошуються.

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"