ФЕРТИЛЬНИЙ ПЕРІОД

У деяких жінок завагітніти виходить легко, навіть коли вони цього не хочуть. А є й ті, у кого бажана вагітність не настає при першому ж бажанні


ЯК ПІДВИЩИТИ ЙМОВІРНІСТЬ ЗАЧАТТЯ?

Перш за все, потрібно знати, що в менструальному циклі жінки є фертильний період.

Він починається з моменту овуляції, тобто виходу яйцеклітини з яєчника.

Яйцеклітина живе 48 годин, після чого гине, якщо не буде запліднена.

Сперматозоіди живуть в статевих шляхах жінки 5-6 днів.

РАЗОМ – тривалість фертильного періоду складає 6-8 днів. Але здатність до запліднення не настільки тривала. Тобто, «найефективнішою» буде їх зустріч в овуляції.

⠀При 28 – денному циклі овуляція найчастіше відбувається на 12-14 день циклу.

Тому фертильний період починається з 10 по 18 день циклу (вважати потрібно з першого дня менструації).⠀Перед овуляцією, зазвичай, з’являються рясні слизові виділення з піхви.

І в момент овуляції може з’явитися біль внизу живота. Але найвірогіднішим методом підтвердження часу і наявності овуляції є ультразвуковий моніторинг.

Частота настання вагітності в природному циклі складає 28% (всього !!!).

Тому не лякайтеся, якщо відразу не вийшло.

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"