ФОЛІЄВА КИСЛОТА

Фолієва кислота необхідна для:


 • правильного формування тканин плоду; ⠀⠀
 • профілактики вад нервової трубки у майбутнього малюка; ⠀⠀
 • профілактики анемії у вагітної; ⠀
 • профілактики гестозів у мами. ⠀

У чоловіків фолієва кислота впливає на якість сперматозоїдів!


АЛЕ: Незалежно від того, як потрапила в ваш організм фолієва кислота, з листом шпинату або в формі препарату, – ефект і користь ви отримаєте, тільки після того, як вона перетвориться в біологічно активну речовину L-метілфолат.⠀


Саме L- метілфолат бере участь в синтезі ДНК, РНК, серотоніну, формуванні червоних кровоносних клітин і т.д. ⠀


І ось тут виникає проблема – 60% жінок генетично не мають ферментів, які зможуть перетворити звичайну фолієву кислоту будь-якого походження в L-метілфолат. Простіше кажучи, з 10 жінок, які старанно приймають фолієву кислоту і поїдають шпинат з петрушкою, тільки чотири отримують реальну користь. А у решти 6 жінок – через відсутність ферментів – фолієва кислота буде без користі циркулювати в крові! ⠀


І на сьогоднішній день у багатьох країнах світу є фолієва кислота вже відразу в біологічно активній формі L-метілфолат. Сам L-метілфолат в метаболізмі не потребує, тобто наявність або відсутність ферментів при прийомі не має значення, а значить, ефект і користь отримують 10 з 10 жінок. Але, на жаль, такі препарати ще не так поширені в Україні.


І пам’ятайте, рекомендована доза речовини не біліше 400-800 мкг на добу. ⠀

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"