Марущак
Олена Василівна

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики, генетик

 

Пріоритетні напрямки  роботи: допоміжні репродуктивні технології, ведення вагітності, медицина плода, пренатальна діагностика, медична генетика.

 

Лікар вищої категорії. Працює за фахом з 2002 року.

 

Закінчила НМУ ім. О.О. Богомольця.

 

Пройшла низку стажувань: в НДІАГ ім. Д.О. Отто РАМН «Інвазивні методи пренатальної діагностики спадкових хвороб», Науковому центрі серцево-судинної хірургії ім. Бакулєва РАМН «Внутрішньоутробна діагностика патології серцево-судинної системи». Участь в міжнародному симпозіумі «Сучасні досягнення в пренатальній діагностиці», міжнародному симпозіумі з питань репродуктивної інвазивної медицини, міжнародному навчальному курсі «Ехокардіографія плода».

 

Тематичні удосконалення: «УЗД в акушерстві та гінекології», «ДРТ в лікуванні безпліддя», «Основи гістероскопії в гінекології».

 

Є  членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE) та Української асоціації акушерів-гінекологів.

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"