Мельник
Наталія Володимирівна

Завідувач ембріологічного відділення клініки, ембріолог

 

Працює за фахом з 2008 року.

 

Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа». Пройшла спеціалізацію та закінчила ординатуру на кафедрі клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 

Отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації на циклі Допоміжні репродуктивні технології (спеціалізація для ембріологів) в НДІ акушерства і гінекології ім. Д.О. Отто (м. Санкт-Петербург, Росія). ТУ «Основи допоміжних репродуктивних технологій».

 

Володіє усіма сучасними методами клінічної ембріології – IVF, ICSI, PGD, допоміжний лазерний хетчинг, кріоконсервація еякуляту, вітрифікація ооцитів та ембріонів тощо.

 

Відвідує науково-практичні конференції та конгреси. Пройшла стажування на базі клініки Ава-Петер, Курс Вестмінського Центру фертильності Університету Сіднея “Управління якістю в ДРТ”. На робочому місці проходила стажування в клініці Valle Giulia Clinic (Genera Сentre, Rome).

 

Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE).

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"