Моя вагітність

Пренатальне страхування

Клініка Вікторія має в своєму арсеналі широкий спектр найсучасніших генетичних досліджень для пошуку аномалій плода. Одним з таких досліджень є НІПТ (Неінвазивне ДНК-тестування хромосомних аномалій плода по крові вагітної), який проводиться з 10 тижня вагітності. Для вагітних з низьким ризиком результат НІПТу додає впевненості, що все добре, адже він є більш чутливим за пренатальний скринінг. Для вагітних з високим або середнім ризиком по синдрому Дауна, Едвардса або Патау у плода, які вагаються або мають протипоказання для інвазивної діагностики – допомагає уникнути втручання у разі негативного результату.

 

Читати далі

 

Школа підготовки для майбутніх батьків

Клініка «Вікторія» розпочинає новий цикл занять в Школі для майбутніх батьків. Тривалість – 5 занять. Заняття проводять спеціалісти: акушер-гінекологи, психологи, неонатологи. Лекції проводяться у суботу. Для того, щоб зареєструватись, телефонуйте: 044 425 51 66  або 067 238 87 02. Вартість одного заняття – 300 гривень. В першу чергу інформація, отримана у школі, допоможе залучити обох партнерів у підготовку до пологів, та відразу сприятиме тому, що тато також знаходиметься в процесі як пологів, так і подальшого догляду за новонародженим. Саме тут майбутній татко зможе усвідомити всю відповідальність і важливість свого статусу Під час занять наші спеціалісти розкажуть вам про розвиток маленької людини всередині вас та особливості харчування та вашого самопочуття під час вагітності. Нашими фахівцями розроблений спеціальний курс занять, який складається з 5-ти лекцій.

 

Читати далі

 

Скринінг «Все включено»

На ранніх термінах вагітності одним з важливих обстежень є скринінг першого триместру, який проводиться в 11-13 тижнів. Він обов’язковий для всіх вагітних і складається з УЗ обстеження плода та забору крові (подвійний тест для розрахунку ризику хромосомних аномалій плода).Головне, що може виявити цей скринінг – чи входить жінка в групу ризику за хромосомними аномаліями (синдром Дауна, синдром Патау та синдром Едвардса). На етапі цього УЗД можна діагностувати різного роду аномалії розвитку плода. Наступне – взяття крові для визначення рівня β-ХГЛ та РАРР-А. Тільки після поєднання результатів всіх аналізів, включаючи УЗД, можна зробити розрахунок ризику наявності хромосомних патологій.

 

Читати далі

 

 

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"