Накай
Наталія Юріївна

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики

 

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики

 

Пріоритетні напрямки роботи: допоміжні репродуктивні технології, ведення вагітності, пренатальна діагностика, онкогінекологія.

 

Лікар вищої категорії.

 

Працює за фахом з 2003 року.

 

Закінчила Буковинську державну медичну Академію та інтернатуру за фахом «Акушерство і гінекологія» при НМАПО ім. П.Л. Шупика. Спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Київської обласної клінічної лікарні при НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України. Спеціалізація з онкогінкології на базі інституту рака при НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

 

Курси тематичного удосконалення: «Основи репродуктології», «Кольпоскопія та УЗ ехоскопія в акушерстві та гінекології», «Ендокринна гінекологія» при НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

 

Є автором статей багатьох періодичних загальноосвітніх видань.

Детальніше про сервіс “Дзвінок доктору”

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"