НЕІНВАЗИВНЕ ТЕСТУВАННЯ СПОРІДНЕНОСТІ для допоміжного материнства (сурогатних мам)

Натще з 10 тижнів одноплідної вагітності, матеріал для аналізу – кров з вени у спеціальній пробірці.

 

ДНК біологічних батьків може бути зібрана завчасно і зберігатись до забору крові у допоміжної мами, а може бути одночасний забір крові у всіх трьох учасників.

 

Аналіз виконує сертифікована лабораторія в Гонконгу (DNAQ Paternity&Immigration DNA Testing), вільну ДНК плода в крові вагітної порівнюють з ДНК обох біологічних батьків за мінімум 500 однонуклеотидними поліморфізмами. При недоступності чи відмові одного з батьків тест виконати неможливо.

 

При позитивному результаті точність становить >99,9999% (спорідненість не виключена), при негативному спорідненість виключена на 100%.

 

Результат готовий за 2 тижні.

 

 

 

 

 

 

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"