Новини

Більшість вірусних захворювань у вагітних можуть бути небезпечними для дитини, особливо на ранніх термінах вагітності. Завдяки практиці щеплень, кір зараз зустрічається дуже рідко, але все ж таки майбутня мама має ризик зараження.

 

Що потрібно знати вагітним про кір:

 

 • Кір в першому триместрі вагітності може викликати вади розвитку у майбутньої дитини, в тому числі ураження нервової системи. А в деяких випадках ця інфекція може привести до корової пневмонії – запалення легенів.
 • Кір може стати причиною викидня або ж передчасних пологів.
 • Майже неможливо визначити, чи заразилась дитина на кір до її появи на світ. Зазвичай діти з вродженою інфекцією кору народжуються з характерним висипанням на шкірі.
 • Люди дуже чутливі до вірусу кору. Захворювання передається повітряно-крапельним шляхом від хворої людини при кашлі, чханні, розмові.
 • Інкубаційний період кору (від зараження до виникнення перших ознак інфекції) зазвичай триває один-два тижні. У хворого різко піднімається температура тіла, починається кашель, нежить, світлобоязнь, головний біль, а на піднебінні з'являються червонуваті плями.
 • Майбутнім мамам призначають постільний режим, пити багато рідини та, при необхідності, приймати жарознижуючі препарати.
 • На жаль, не існує ліків, які б знищували вірус кору, тому залишається тільки створити для Вашого організму оптимальні умови для боротьби з інфекцією.
 • На кір хворіють один раз в житті. Тому, якщо людина перенесла його в дитинстві – вона можна більше не побоюватись захворіти на нього.
 • Єдиний спосіб уникнути зараження – щеплення, яке потрібно робити до моменту настання вагітності.

 

Якщо жінка планує вагітність:

 

 • рекомендується здати аналіз крові для оцінки імунітету до вірусу кору - їх наявність свідчить про те, що вона перенесла кір і захищена від нього;
 • жінці, яка раніше не стикалась з цією інфекцією рекомендується зробити щеплення. Потурбуватись про це потрібно заздалегідь, щоб вакцина не вплинула на майбутню вагітність.

 

Оцінка імунітету до вірусу кору

Збудником кору є РНК-вірус. У відповідь на інфікування вірусом кору в організмі відбувається вироблення специфічних імуноглобулінів двох видів: IgG і IgM.

 

Антитіла класу IgG і IgM

 

Першими виробляються IgM. Їх рівень протягом декількох днів збільшується до максимуму, а потім починає поступово знижуватися протягом наступних тижнів.
Вироблення IgG починається дещо пізніше, через 2-4 тижні після інфікування, зате їх концентрація зберігається на кілька десятків років, забезпечуючи захист від повторного зараження. Їх можна виявити й після вакцинації, що можуть служити показником імунітету до вірусу кору.

 

Клініка «Вікторія» проводить аналіз оцінки імунітету до вірусу кору:

 

Вірус кору IgG

Термін виконання - 3 дні, вартість 250 гривень.

 

Вірус кору антитіла IgM

Термін виконання - 6 днів, вартість 360 гривень.

Відкрита вакансія МЕДИЧНА СЕСТРА в клініці "Вікторія".

 

Запрошуємо в нашу команду медичну сестру, яка любить свою роботу, відповідальна, комунікабельна і не боїться роботи.

 

Чекаємо ваших резюме: info@victoriaclinic.com.ua

 

Телефонуйте: 425-57-20 або 067 504 18 75

 

 

 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"