Парпалей
Євген Іванович

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики, медичний генетик

 

Пріоритетні напрямки роботи: ультразвукові обстеження в І-ІІІ триместрах вагітності, експертна пренатальна діагностика вроджених та спадкових захворювань плода, експертне УЗД в гінекології, діагностика і лікування безпліддя, допоміжні репродуктивні технології. 

 

Кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 

Лікар вищої категорії. Працює за фахом з 1996 року.

 

Закінчив НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа».

 

Проходив спеціалізацію з акушерства та гінекології при НМАПО ім. П.Л. Шупика, спеціалізація з УЗД та медичної генетики при НМАПО ім. П.Л. Шупика, стажування з гінекологічної ендоскопії (Братислава, Словаччина).

 

Захистив кандидатську дисертацію за фахом “Акушерство та гінекологія”.

 

Постійно підвищує свою кваліфікацію, відвідує вітчизняні та зарубіжні конференції і семінари; виступає з доповідями на міжнародних конференціях та виставках, проводить майстер-класи з УЗД.

 

Автор більш ніж 30 наукових робіт.

 

Веде курси тематичного удосконалення для лікарів акушер-гінекологів з пренатальної діагностики та репродуктології.

 

Є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE), Української асоціації акушерів-гінекологів, та Української асоціації перинатологів та ін.

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"