Послуги

 
 
 
 • ICSI

  То що ж робити, якщо показники спермограми далекі від ідеалу, і є ризик, що активності запліднити отримані в результаті пункції ооцити у наявних сперматозоїдів не стане? Не втрачати оптимізму і звернутися до альтернативної методики запліднення – інтрацитоплазматичної ін’єкції сперматозоїда в ооцит!

  Читати далі
 • PGD

  Передімплантаційна генетична діагностика (ПГД) допомагає оцінити генетичне здоров’я ембріона, отриманого у циклі запліднення in vitro, ще до моменту його перенесення в порожнину матки. Ця унікальна методика не лише дозволяє вибрати для перенесення генетично здорові ембріони, що підвищує ефективність лікування, адже вони мають більші шанси до успішної імплантації майбутньої вагітності.

  Читати далі
 • Внутрішньоматкова інсемінація

  Парам, які мають певні проблеми із зачаттям дитини, іноді потрібне мінімальне втручання, щоб довгоочікувана вагітність настала. Перевагами методу внутрішньоматкової інсемінації (ВМІ) є простота, наближеність до природного способу запліднення та використання мінімуму препаратів. ВМІ – є найбільш наближеним до природніх умов способом допоміжних репродуктивних технологій. Процедуру можна проводити як в стимульованому менструальному циклі, так і в природньому.

  Читати далі