З чого почати?

Якщо протягом року регулярного статевого життя без використання засобів контрацепції бажана вагітність так і не настала, варто звернутися до фахівця для консультації та обстеження. Це ще не означає, що ви безплідні. Лікарі клініки «Вікторія» в таких випадках говорять тільки про «тимчасову нездатність зачати дитину».

Завдяки успіхам сучасної репродуктивної медицини безпліддя перестало бути вироком. Просто довіртесь професіоналам клініки «Вікторія», запасіться терпінням і будьте впевнені, що радість батьківства доступна всім.

 
 
 
 
 • Як виглядає шлях до щасливого дня народження вашого малюка?

  Вибір клініки і спеціаліста

  Для первинної консультації та лікування важливо обрати клініку та лікаря,
  яким Ви можете довіряти.  Вичерпну інформацію про історію нашої клініки, досягнення закладу, кваліфікацію та медичний досвід наших лікарів ви можете отримати на нашому сайті.  Адміністратор нашої клініки запише Вас на прийом у зручний для Вас час.  Зателефонуйте у нашу клініку з 9.00 до 17.00 – з понеділка по п’ятницю, з 09.00 до 14.00 – у суботу за номерами телефонів:
  (044) 425-51-66, (044) 425-52-77, (067) 238-87-02; (063) 335-26-62

  Підготовка

  Перед консультацією ми рекомендуємо підготувати всю медичну документацію, яка у Вас є: виписки про перенесені захворювання, операції, результати проведених раніше обстежень, висновки УЗД тощо. Детальна інформація та точна діагностика допоможе репродуктологу клініки “Вікторія” максимально результативно оцінити Вашу медичну ситуацію і розробити найбільш ефективний алгоритм лікування.

  На консультацію – парою

  На перший прийом до лікаря-репродуктолога ми рекомендуємо приходити разом з партнером. Адже наш досвід показує, коли до нас звертаються одразу чоловік і жінка, то причину безпліддя знайти набагато легше, а лікування швидше приносить результат. Жінці можна приходити на первинний прийом та огляд в будь-який день менструального циклу, окрім днів менструації.

  Як проходить перший прийом:
  • пара спілкується з репродуктологом та розповідає про свій медичний та сімейний анамнез;
  • проводиться комплексне гінекологічне обстеження;
  • виконується УЗД органів малого тазу;
  • визначається тактика подальшого обстеження та лікування.

  Первинна консультація

  Для кожної пари наш лікар-репродуктолог розробляє індивідуальний план лікування з врахуванням усіх фізіологічних особливостей організмів обох партнерів. Під час консультації лікар-репродуктолог детально ознайомить Вас з методиками, які будуть використовуватися, обґрунтує обрану тактику лікування та відповість на всі Ваші запитання.

  Прийняття рішення

  Ви самостійно вирішуєте коли почати лікування. Але ми радимо не зволікати. Чим швидше Ви почнете лікування, тим більше шансів завагітніти і народити довгоочікувану здорову дитину.

  Лікування

  Стандартний курс лікування в програмах ДРТ займає близько 1 місяця. В окремих випадках може знадобитися попередня підготовка до початку лікування, яка в середньому триває від 1 до 3 місяців.
  Під час програми Вам потрібно буде відвідувати клініку для моніторингу, коригування схеми лікування та проведення необхідних маніпуляцій.

  Ведення вагітності

  Спеціалісти клініки «Вікторія» будуть з Вами поряд і після того, як Ви завагітнієте. Наші програми ведення вагітності допоможуть безпечно та впевнено пройти всі 9 місяців очікування. Кожна вагітність, в тому числі й отримана в програмах ДРТ, потребує уваги та досвіду кваліфікованих фахівців. Щоб виношування малюка протікало без ускладнень, необхідний грамотний супровід акушерів-гінекологів.

  Батьківство

  Команда клініки «Вікторія» радіє кожному малюку, народженому завдяки професіоналізму наших спеціалістів. Після народження дитини ще буде багато важливих кроків у житті вашої родини, але «Вікторія» стане тим місцем, де почався цей шлях!