Про нас

Ми живемо і працюємо в ім'я народження майбутнього здорового покоління - бажаних і очікуваних дітей, які в недалекому майбутньому стануть золотим фондом суспільства. Тому всі наші знання, досвід і можливості ми об'єднали для однієї мети - дати початок новому життю.

 
 
 
 • Партнери

  Ми працюємо на ринку медичних послуг з 2007 року і, звичайно, багато наших партнерів починали співпрацювати з нами ще з початку нашої діяльності. За стільки років ми стали добрими друзями, а не тільки компаньйонами та партнерами в бізнесі. Ми вдячні нашим парнерам за вірність і довіру, яку Ви надаєте нам, користуючись нашими послугами.

  Читати далі
 • Спеціалісти

  З моменту свого відкриття, клініка генетики репродукції «Вікторія» стала однією з основних клінічних навчальних баз за програмами лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, ультразвукової діагностики.

  Читати далі
 • Наукові розробки та дослідження

  Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, визнані світом репродуктології, які дозволяють допомагати в найскладніших випадках безпліддя. Спеціалісти ембріологічного відділення нашої клініки постійно займаються науково-практичною діяльністю в сфері сучасних репродуктивних технологій.

  Читати далі