Про нас

Ми живемо і працюємо в ім'я народження майбутнього здорового покоління - бажаних і очікуваних дітей, які в недалекому майбутньому стануть золотим фондом суспільства. Тому всі наші знання, досвід і можливості ми об'єднали для однієї мети - дати початок новому життю.

 
 
 
 • Спеціалісти

  З моменту свого відкриття, клініка генетики репродукції «Вікторія» стала однією з основних клінічних навчальних баз за програмами лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, ультразвукової діагностики.

  Читати далі
 • Наукові розробки та дослідження

  Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, визнані світом репродуктології, які дозволяють допомагати в найскладніших випадках безпліддя. Спеціалісти ембріологічного відділення нашої клініки постійно займаються науково-практичною діяльністю в сфері сучасних репродуктивних технологій.

  Читати далі
 • Про клініку

  Клініка генетики репродукції «Вікторія» розпочала свою роботу в 2007 році. За цей час ми стали одним з провідних центрів в Україні, що використовують досвід та досягнення міжнародної репродуктивної практики у питаннях лікування безпліддя. Майже кожна друга родина, яка проходила лікування у «Вікторії», відчула щастя батьківства. За цей час з допомогою допоміжних репродуктивних технологій у нас народилося понад 3000 малюків.

  Читати далі