Наукові розробки та дослідження

Особливим приводом для гордості клініки є власні запатентовані винаходи, визнані світом репродуктології, які дозволяють допомагати в найскладніших випадках безпліддя.

Спеціалісти ембріологічного відділення нашої клініки постійно займаються науково-практичною діяльністю в сфері сучасних репродуктивних технологій.

 
 
 
 
 • Результати нашої роботи:

  • Отримання Патенту на корисну модель № 65889 «Cпосіб запліднення IN VITRO» (2011 р.)
  • Отримання Патенту на корисну модель № 65890 «Спосіб запліднення IN VITRO» (2011 р.)
  • Отримання Патенту на винахід за назвою «Спосіб запліднення IN VITRO» (2012р.).
   Цей винахід дає шанс жінкам зі зниженим оваріальним резервом, що стоять на порозі донорської програми, мати генетично рідних дітей.
  • Репродуктологи, генетики і ембріологи нашої клініки не лише мають клінічний досвід роботи, а й розвивають медицину. Підтвердженням цьому є участь наших спеціалістів в українських та міжнародних конференціях, конгресах, семінарах, опубліковані наукові статті, методичні рекомендації та монографії з теми ЕКЗ.
 • Клінічна база кафедри акушерства, гінекології та медицина плода НМАПО ім.П.Л.Шупика

  З моменту свого відкриття клініка генетики репродукції «Вікторія» стала однією з основних клінічних навчальних баз з програм лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, ультразвукової діагностики. І це дає можливість регулярно влаштовувати серії освітніх проектів для акушерів-гінекологів державних та приватних медичних установ столиці і регіонів України.

  З листопада 2010 року НМАПО ім.П.Л.Шупика проводить на базі нашої клініки курси тематичного удосконалення «УЗД в акушерстві та гінекології», курси ТУ із видачею сертифікатів державного зразка «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій».

  Кафедра акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім. П.Л. Шупика вивчає та впроваджує сучасні підходи до профілактики захворювань плода, діагностики вроджених захворювань, а також лікування деяких загрозливих станів безпосередньо в утробі матері.

 • Обладнання

  Клініка генетики репродукції “Вікторія” надає послуги згідно з Ліцензією на Міністерства охорони здоров’я України Серія АД № 063736.