Радченко
Анна Євгенівна

Лікар ультразвукової діагностики

 

Працює за фахом з 2008 року.

 

Закінчила Київський НМУ ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет та інтернатуру з радіології на базі кафедри радіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 

Має спеціалізацію з УЗ пренатальної діагностики.

 

Приймає участь в науково-практичних конференціях та симпозіумах: науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання УЗД та функціональної діагностики захворювань», ТУ «Внутрішньоутробна діагностика патології серцево-судинної системи» на базі центру серцево-судинної хірургії» ім. А.Н.Бакулєва РАМН, науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми Ультразвукової діагностики», Міжнародний конгрес по перинатальній медицині, Міжнародний учбовий курс «Ехокардіографія плоду», Міжнародний медичній конгрес «Впровадження сучасних досягнень в практику охорони здоров’я», Міжнародний учбовий курс «Останні досягнення в пренатальній ультразвуковій діагностиці вад розвитку плоду».

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"