Штучне запліднення: обираємо клініку в Україні

Штучне запліднення – складна та відповідальна процедура. Тому щойно майбутні батьки зважуються на цей крок, перед ними одразу постає питання: де краще робити штучне запліднення – в Україні чи за кордоном. Які переваги проведення протоколу штучного запліднення в Україні та на які моменти звертати увагу під час вибору клініки, розбираємося разом.

Цінова політика

Штучне запліднення сьогодні можна провести в будь-якій країні світу. Але для багатьох пар питання грошей є одним із ключових. У цьому контексті участь у програмі штучного запліднення в одній з українських клінік коштує в рази дешевше, ніж у Європі чи США. Водночас рівень обслуговування, професійність репродуктологів, технічне оснащення українських центрів відповідають європейським і світовим стандартам.

Кваліфікація лікарів

Українські репродуктологи проходять навчання та стажування за кордоном в найкращих репродуктивних центрах світу та нічим не поступаються своїм колегам з-за кордону.  Репродуктивне здоров’я – динамічна галузь медицини, для якої дуже важливими є інноваційні технології та підходи. Тому лікарі тримають руку на пульсі всіх нововведень і постійно підвищують фаховий рівень, відвідуючи профільні заходи за кордоном.

Сучасне обладнання

Висококласні центри репродуктології оснащені сучасним обладнанням. Клініки в Україні за цим параметром нічим не поступаються європейським аналогам. Без сучасних діагностичного обладнання, оснащення ембріологічної фахівці просто не змогли б проводити успішні програми штучного запліднення.

На що звертати увагу при виборі клініки

Ефективність проведення програм допоміжних репродуктивних технологій багато  в чому залежить від наукового, клінічного та практичного рівня центру. Якщо ви мрієте стати батьками – несуттєвих нюансів при виборі клініки бути не може. Важливо все – починаючи від ставлення лікарів і завершуючи наявністю власної бази донорів. Вирішуючи, який саме медцентр допоможе вам відчути радість батьківства, звертайте увагу на такі моменти:

  • кваліфікація та досвід лікарів;
  • кількість вдалих протоколів запліднення;
  • відгуки пар, які вже стали батьками;
  • спектр процедур, які пропонує клініка – це дає більше гарантій, економить час і фінанси пари;
  • наявність власної бази донорів яйцеклітин і сперматозоїдів;
  • сертифікація та участь у міжнародних програмах медичної акредитації.

Клініка «Вікторія» – один з найкращих експертних центрів репродуктології в Україні. Спеціалісти медцентру  мають великий досвід у лікуванні поєднаних і важких форм безпліддя, володіють всіма необхідними знаннями для якісної точної діагностики, преімплантаційної генетичної діагностики, допомоги жінкам після невдалих спроб. Звертайтесь за допомогою до професіоналів!

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"