Скринінг «Все включено»

На ранніх термінах вагітності одним з важливих обстежень є скринінг першого триместру, який проводиться в 11-13 тижнів. Він обов’язковий для всіх вагітних і складається з:

 

  • УЗ обстеження плода та

 

  • забору крові (подвійний тест для розрахунку ризику хромосомних аномалій плода).

Головне, що може виявити цей скринінг – чи входить жінка в групу ризику за хромосомними аномаліями (синдром Дауна, синдром Патау та синдром Едвардса). На етапі цього УЗД можна діагностувати різного роду аномалії розвитку плода. Наступне – взяття крові для визначення рівня β-ХГЛ та РАРР-А. Тільки після поєднання результатів всіх аналізів, включаючи УЗД, можна зробити розрахунок ризику наявності хромосомних патологій.

 

Якщо ризик хромосомних аномалій високий – жінці пропонують подальше пренатальне обстеження, яке включає в себе:

 

  •   Iнвазивну пренатальну діагностику з метою визначення каріотипу плода.

 

Ця діагностика підтверджує або спростовує наявність хромосомної патології.

 

Процедура виконується шляхом забору ворсин хоріона або амніотичної рідини. Отриманий матеріал обстежують в лабораторії для визначення точного діагнозу.

 

Дбаючи про Ваше здоров’я та здоров’я Вашого малюка, клініка Вікторія бере на себе витрати на визначення каріотипу плода, за умови оплати забору матеріалу.

 

Бажаємо здоров’я Вам та Вашому малюку!

 

УЗД (11-13 тижнів) 450,00 грн.
Подвійний тест (РАРР-А та β-ХГЛ) 550,00 грн.
 
Інвазивна пренатальна діагностика 1800,00 грн.
Визначення каріотипу плода (амніотична рідина) 2000,00 грн.

 

 

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"