Скринінг «Все включено»

На ранніх термінах вагітності одним з важливих обстежень є скринінг першого триместру, який проводиться в 11-13 тижнів. Він обов’язковий для всіх вагітних і складається з:

 

 • УЗ обстеження плода та

 

 • забору крові (подвійний тест для розрахунку ризику хромосомних аномалій плода).

Головне, що може виявити цей скринінг – чи входить жінка в групу ризику за хромосомними аномаліями (синдром Дауна, синдром Патау та синдром Едвардса). На етапі цього УЗД можна діагностувати різного роду аномалії розвитку плода. Наступне – взяття крові для визначення рівня β-ХГЛ та РАРР-А. Тільки після поєднання результатів всіх аналізів, включаючи УЗД, можна зробити розрахунок ризику наявності хромосомних патологій.

 

Якщо ризик хромосомних аномалій високий – жінці пропонують подальше пренатальне обстеження, яке включає в себе:

 

 •   Iнвазивну пренатальну діагностику з метою визначення каріотипу плода.

 

Ця діагностика підтверджує або спростовує наявність хромосомної патології.

 

Процедура виконується шляхом забору ворсин хоріона або амніотичної рідини. Отриманий матеріал обстежують в лабораторії для визначення точного діагнозу.

 

Бажаємо здоров’я Вам та Вашому малюку!

 

 

 

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"