З чого почати

Якщо протягом року регулярного статевого життя без використання засобів контрацепції бажана вагітність так і не настала, варто звернутися до фахівця для консультації та обстеження. Це ще не означає, що ви безплідні. Лікарі клініки «Вікторія» в таких випадках говорять тільки про «тимчасову нездатність зачати дитину».

Завдяки успіхам сучасної репродуктивної медицини безпліддя перестало бути вироком. Просто довіртесь професіоналам клініки «Вікторія», запасіться терпінням і будьте впевнені, що радість батьківства доступна всім.

 

Як виглядає шлях до щасливого дня народження вашого малюка?

Підготовка

Перед консультацією ми рекомендуємо підготувати всю медичну документацію, яка у вас є: виписки про перенесені захворювання, операції, результати проведених раніше обстежень, висновки УЗД тощо. Партнеру необхідно заздалегідь здати сперму на аналіз.  Спермограма для чоловіка, УЗД органів малого тазу для жінки, а також первинна консультація репродуктолога в нашій клініці безкоштовні. Точна діагностика допоможе репродуктологу клініки “Вікторія” максимально результативно оцінити Вашу медичну ситуацію і розробити найбільш ефективний алгорит лікування.

2
крок

На консультацію – парою

На перший прийом до лікаря-репродуктолога ми рекомендуємо приходити разом з партнером. Адже наш досвід показує, коли до нас звертаються одразу чоловік і жінка, причину безпліддя знайти набагато легше, а лікування швидше приносить результат. Жінці можна приходити на первинний прийом та огляд в будь-який день менструального циклу, окрім днів менструації.

Як проходить перший прийом:

—пара спілкується з репродуктологом та розповідає про свій медичний та сімейний анамнез;

—проводиться комплексне гінекологічне обстеження;

—виконується УЗД органів малого тазу;

—визначається тактика подальшого обстеження та лікування.

3
крок

Прийняття рішення

Ви самостійно приймаєти рішення, коли почати лікування. Але ми радимо не зволікати. Чим швидше ви почнете лікування, тим більше шансів завагітніти і народити довгоочікувану здорову дитину.

5
крок

Лікування

Стандартний курс лікування в програмах ДРТ займає 1 місяць. В окремих випадках може знадобитися попередня підготовка до початку лікування, яка в середньому триває від 1 до 3 місяців.
Під час циклу лікування Вам потрібно буде відвідувати клініку для моніторингу та коригування схеми лікування.

6
крок

Батьківство

Команда клініки «Вікторія» радіє кожному малюку, народженому завдяки професіоналізму наших спеціалістів. Після народження дитини ще буде багато важливих кроків у житті вашої родини, але «Вікторія» стане тим місцем, де почався цей шлях!

8
крок

Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"