З чого почати

Якщо протягом року регулярного статевого життя без використання засобів контрацепції бажана вагітність так і не настала, варто звернутися до фахівця для консультації та обстеження. Це ще не означає, що ви безплідні. Лікарі клініки «Вікторія» в таких випадках говорять тільки про «тимчасову нездатність зачати дитину».

Завдяки успіхам сучасної репродуктивної медицини безпліддя перестало бути вироком. Просто довіртесь професіоналам клініки «Вікторія», запасіться терпінням і будьте впевнені, що радість батьківства доступна всім.

 

Як виглядає шлях до щасливого дня народження вашого малюка?

Підготовка

Перед консультацією ми рекомендуємо підготувати всю медичну документацію, яка у вас є: виписки про перенесені захворювання, операції, результати проведених раніше обстежень, висновки УЗД тощо. Партнеру необхідно заздалегідь здати сперму на аналіз.  Точна діагностика допоможе репродуктологу клініки “Вікторія” максимально результативно оцінити Вашу медичну ситуацію і розробити найбільш ефективний алгорит лікування.

2
крок

На консультацію – парою

На перший прийом до лікаря-репродуктолога ми рекомендуємо приходити разом з партнером. Адже наш досвід показує, коли до нас звертаються одразу чоловік і жінка, причину безпліддя знайти набагато легше, а лікування швидше приносить результат. Жінці можна приходити на первинний прийом та огляд в будь-який день менструального циклу, окрім днів менструації.

Як проходить перший прийом:

—пара спілкується з репродуктологом та розповідає про свій медичний та сімейний анамнез;

—проводиться комплексне гінекологічне обстеження;

—виконується УЗД органів малого тазу;

—визначається тактика подальшого обстеження та лікування.

3
крок

Прийняття рішення

Ви самостійно приймаєти рішення, коли почати лікування. Але ми радимо не зволікати. Чим швидше ви почнете лікування, тим більше шансів завагітніти і народити довгоочікувану здорову дитину.

5
крок

Лікування

Стандартний курс лікування в програмах ДРТ займає 1 місяць. В окремих випадках може знадобитися попередня підготовка до початку лікування, яка в середньому триває від 1 до 3 місяців.
Під час циклу лікування Вам потрібно буде відвідувати клініку для моніторингу та коригування схеми лікування.

6
крок

Батьківство

Команда клініки «Вікторія» радіє кожному малюку, народженому завдяки професіоналізму наших спеціалістів. Після народження дитини ще буде багато важливих кроків у житті вашої родини, але «Вікторія» стане тим місцем, де почався цей шлях!

8
крок

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"