Статті

З моменту свого відкриття, клініка генетики репродукції «Вікторія» стала однією з основних клінічних навчальних баз за програмами лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, ультразвукової діагностики.

 
 
 
 
 • АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!
  АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ!
  30 November 2021

  Чи не припинили ви мріяти? Чи продовжуєте вірити  в дива? Ми вміємо творити дива і знаємо як втілити в життя вашу мрію. Саме тому до новорічних та різдвяних свят  ми підготували акційні пропозиції «Новорічне диво», Вартість 65 550 грн. та «Різдвяна мрія»  Вартість 72 800 грн. Акції діють з 01.12.2021 по 01.02.2022 В кожну з них […]

  Читати далі
 • ДВІЙНЯТА АБО БЛИЗНЮЧКИ?
  ДВІЙНЯТА АБО БЛИЗНЮЧКИ?
  ДВІЙНЯТА АБО БЛИЗНЮЧКИ?
  15 November 2021

  Народження двійні, що вже не рідкість, щастя для батьків. Всього за пару десятків років, згідно зі статистичними даними відсоток розвитку багатоплідної вагітності збільшився в два рази. Але такого поняття, як «двійнята» і «близнючки» в медицині не існує.

  Читати далі
 • Дефіцит естрогену
  Дефіцит естрогену
  5 October 2021

  Естроген виконує в організмі кілька важливих функцій, наприклад, впливає на ритм роботи серця, регулює процес зачаття і виношування дитини, відповідає за засвоєння кальцію і міцність кісток, і, що дуже важливо, кількість цього статевого гормону в організмі навіть визначає зовнішній вигляд жінки.

  Читати далі