Умови участі у конкурсі Благодійний марафон «Подвійне щастя» клініки генетики репродукції «Вікторія»

Організатором конкурсу Благодійного марафону «Подвійне щастя» є клініка генетики репродукції «Вікторія» – далі за текстом «Організатор». Виконавцем конкурсу «Подвійне щастя» є агенція GreenPR – далі за текстом «Виконавець».

 

Учасники, територія проведення конкурсу, термін проведення конкурсу:

 

1. Взяти участь у конкурсі можуть всі громадяни України, що досягнули 18-річного віку, на момент проведення конкурсу проживають в Україні, зареєстровані в соціальній мережі Facebook та приєдналися до спільноти Клиника “Виктория” (натиснувши «Like» вгорі сторінки), зареєструвалися на промо-сторінці офіційного сайту клініки генетики репродукції “Вікторія” https://www.facebook.com/VictoriaClinic. Під реєстрацією мається на увазі заповнення усіх пунктів анкети обома партнерами. Успішною реєстрація вважається лист-підтвердження від клініки “Вікторія”. Учасниками конкурсу не можуть бути співробітники Організатора і Виконавця, члени їх родин, а також особи, які не виконали умови конкурсу. Конкурс проводиться на всій території України з 28 вересня по 31 жовтня 2015 року включно.

 

2. Порядок проведення конкурсу:

 

2.1. Підписатися (або бути підписаним) на сторінку Клиника “Виктория” в Фейсбук https://www.facebook.com/VictoriaClinic. Для цього тисніть «Like» вгорі сторінки.

 

2.2. Зареєструватися на промо-сторінці офіційного інтернет-сайту клініки генетики репродукції “Вікторія” https://victoriaclinic.com.ua/marafon.html до 19 жовтня 2015 року. Під реєстрацією мається на увазі заповнення усіх пунктів анкети обома партнерами. Завершенням реєстрації є лист підтвердження від клініки “Вікторія”. Уся інформація, надана в анкеті, є конфіденційною та буде використана виключно для того, щоб визначити, чи пара має медичні показання до проведення процедури ЕКЗ або лікування безпліддя з допомогою інших допоміжних репродуктивних технологій. Клініка залишає за собою право відмовити в участі у конкурсі, якщо пара не має медичних показників до проведення запліднення методом ДРТ.

 

2.3. До 23 жовтня 2015 року провести власну благодійну акцію зі списку нижче або запропонувати свій варіант. Головна умова – благодійність має бути направлена на дітей. Підтвердженням виконання завдання є фото або відео з благодійної акції, залишене в коментарях до запису про старт конкурсу на сторінці Клиника “Виктория” в Фейсбук (лінк на пост). список зараз складаємо

 

2.4. Відкрити свою «хроніку» для публічного перегляду, активувати функцію «Особисті повідомлення» для зв’язку з організатором конкурсу. Або переконатися, що налаштуваннями приватності не виключена можливість переглянути вашу сторінку та написати особисте повідомлення.

 

3. Визначення переможця відбудеться 31 жовтня 2015 року під час Дня відкритих дверей у клініці “Вікторія” серед усіх учасників, які належним чином виконають умови конкурсу. Учасників поінформують особистим повідомленням про точний част та місце розіграшу. Подарунок може бути отриманий учасником лише у відповідності і на умовах дійсних Правил.

 

4. Подарунки

 

Подарунками за перемогу у конкурсі є:

 

  • Один подарунковий сертифікат* від клініки генетики репродукції “Вікторія” на проведення процедури Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Сертифікат дає право на безкоштовне отримання процедури ЕКЗ у клініці у строк до 30.04.2016 року. Аналізи та медикаменти, необхідні для процедури, переможець оплачує самостійно.

     

  • Один подарунковий сертифікат* на знижку 20% від клініки генетики репродукції “Вікторія” на проведення процедури ЕКЗ. Сертифікат дає право на отримання процедури ЕКЗ у клініці у строк до 30.04.2016 року. Аналізи та медикаменти, необхідні для процедури, переможець оплачує самостійно.

     

  • Один подарунковий сертифікат* на знижку 10% від клініки генетики репродукції “Вікторія” на проведення процедури ЕКЗ. Сертифікат дає право на отримання процедури ЕКЗ у клініці у строк до 30.04.2016 року. Аналізи та медикаменти, необхідні для процедури, переможець оплачує самостійно.

 

5. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за використання подарунку після здобуття його Учасником. Подарунки обміну і поверненню не підлягають. Грошовий еквівалент подарунків не видається. Всі результати конкурсу остаточні і оскарженню не підлягають. Процедура визначення одержувачів подарунків не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику грою, і не має на меті здобуття прибутку.

 

6. Для організації і проведення конкурсу, а також для здійснення контролю за ходом конкурсу Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб. Дійсні Правила, так само як і будь-які зміни в них, набирають чинності з моменту їх розміщення Організатором на промо-сторінці офіційного інтернет-сайту клініки генетики репродукції “Вікторія” https://victoriaclinic.com.ua/marafon.html. Організатор конкурсу залишає за собою право змінювати ці Правила, фонд подарунків і/або подарунок конкурсу, або включити в конкурс інші подарунки, не передбачені дійсними Правилами.

 

7. Взявши участь у конкурсі, учасник тим самим дає свою згоду на те, що його персональні дані можуть надалі бути внесені в базу даних і використані Організатором чи уповноваженими ним особами без яких-небудь тимчасових обмежень – у тому числі з рекламною/маркетинговою метою і/або будь-якою іншою метою методами, які не порушують чинне законодавство України (у тому числі шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, включаючи право публікації (у тому числі його імені, прізвища, місця проживання і фотографії) в засобах масової інформації будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалів, інтерв’ю із засобами масової інформації в разі здобуття подарунку, а також для відправки інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) і тому подібне, без яких-небудь обмежень по території, часу і способу використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором і/або уповноваженими ним особами.

 

8. Сплата податків, необхідність якої виникає у зв’язку з врученням дарунку, здійснюється Виконавцем відповідно до чинного законодавства України. Для її здійснення, учасник, визначений як одержувач подарунку, зобов’язаний надати представникові Організатора/Виконавця копію сторінки паспорту громадянина України, копію ідентифікаційного коду, для перевірки відповідності особи учасника дійсним Правилам.

 

9. Взявши участь у конкурсі, учасник повністю погоджується з цими Правилами і зобов’язується їх виконувати. Порушення учасником цих правил або відмова учасника від виконання цих Правил (у тому числі ненадання необхідних документів для оподаткування подарунку) автоматично позбавляє його права на здобуття подарунку.

 

 

____________

* мається на увазі покупка сертфікату за 1 грн.
Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"