Вагітність за допомогою репродуктивних технологій: чи варто пробувати?
Кожна п’ята пара в Україні, яка мріє стати батьками, зазнає труднощів з настанням вагітності. Сучасні репродуктивні технології – найефективніший спосіб виконати свою мрію.
Вперше допоміжні технології для народження дитини використовували ще в кінці 1970-х років. За цей час до сьогоднішнього дня завдяки розвитку репродуктології народилося понад 5 мільйонів здорових малюків.
Що таке репродуктивні технології?
Це методики, які приходять на допомогу, коли зачати дитину не виходить самостійно. До таких способів лікування безпліддя відносяться:
- інсемінація;
- екстракорпоральне запліднення або запліднення in-vitro;
- програми з використанням донорських гамет;
- сурогатне материнство.
Всі ці репродуктивні технології дають шанс на батьківство для пар, які зікнулись з діагнозом «безпліддя». Діти, народжені завдяки сучасним методикам, нічим не відрізняються від дітей, зачатих природним шляхом. Більш того, в деяких ситуаціях, саме репродуктивні технології дозволяють мінімізувати ризик успадкування хромосомних і генетичних патологій від батьків.
Як застосовують репродуктивні технології?
До допоміжних методик звертаються в тому випадку, якщо пара не може завагітніти протягом року за умови регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції. Перш ніж обрати методику і оцінювати шанси на успіх, обом партнерам необхідно пройти діагностику та здати лабораторні аналізи. Лікар-репродуктолог аналізує гормональний фон жінки, спермограмму чоловіка, оцінює стан ендометрія, прохідність маткових труб та багато іншого.
Якщо у вас виникли проблеми із зачаттям дитини – не втрачайте надію. Лікарі клініки «Вікторія» проаналізують причини і призначать найефективнішу схему лікування безпліддя.
Звертайтеся за консультацією – завдяки сучасній медицині шанс стати батьками є практично у кожної пари.