Сервіс «Дзвінок лікарю»

Клініка «Вікторія» запроваджує новий сервіс комфортного спілкування зі своїми клієнтами – «Дзвінок лікарю»

 

Повторні консультації лікарів нашої клініки тепер стали доступні дистанційно по телефону. Для Вашої зручності, економії грошей та часу – скористайтеся сервісом консультації лікаря по телефону. Завдяки данному сервісу Ви зможете безпосередньо зателефонувати лікарю і швидко отримати відповіді на запитання про хід призначеного лікування (без запису на особистий прийом).

Вартість консультації лікаря по телефону: оплата здійснюється  за фактичні хвилини телефонної консультації з лікарем (похвилинна тарифікація). В рамках акції до 01.12.2019 вартість хвилини з’єднання з лікарем 1 грн., Перша хвилина завжди БЕЗКОШТОВНО.

3 кроки замовлення дзвінка

Крок 2

Прив’яжіть банківську картку для оплати дзвінка.

Увага: оплата проводиться після завершення телефонної консультації з лікарем за фактичні хвилини з’єднання (вартість хвилини з’єднання з лікарем – 1 грн./хвилина; перша хвилина БЕЗКОШТОВНО).

2
крок

Крок 3

Після введення всіх необхідних даних надійде дзвінок на Ваш номер телефону – прослухайте голосове привітання і чекайте з’єднання з лікарем. Приємного використання сервісу!

3
крок

Виберіть лікаря

 

Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"