Ведення вагітності

Дуже важливо, щоб мама і майбутня дитина всі 9 місяців знаходилися під спостереженням фахівців. Це дає змогу своєчасно виявити і запобігти ускладненням, що можуть виникати під час вагітності.

 

Супровід вагітних в клініці «Вікторія» – це комплексне спостереження за здоров’ям мами і майбутньої дитини, яке починається з моменту встановлення факту вагітності і триває впродовж 9 місяців. На сторожі спокою та гарного самопочуття наших пацієнток стоїть команда висококваліфікованих лікарів акушер-гінекологів у тісній співпраці з фахівцями вузьких спеціальностей.

 

Чим особлива наша програма спостереження вагітності?

Індивідуальний підхід

Враховуючи особливості і стан здоров’я вагітної жінки, наші лікарі надають всі необхідні рекомендації стосовно режиму дня, фізичних навантажень та харчування протягом всієї вагітності. Для вас буде розроблена індивідуальна програма, яка допоможе контролювати стан вашого здоров’я і до мінімуму скоротити можливість відхилень від нормального перебігу вагітності.

 

Увага до деталей

Ми переконані, що під час вагітності не буває несуттєвих питань. Прислухайтесь до свого здоров’я; а якщо вас щось турбує – не відкладайте візит до лікаря.

 

Тато завжди поряд

Ми цінуємо велику роль підтримки батька дитини, тому активно підтримуємо і заохочуємо присутність чоловіка на заняттях, консультаціях і обстеженнях.

 

Школа відповідального батьківства

За вашим бажанням програма може включати в себе різноманітні профілактичні, оздоровчі заходи та заняття, які допоможуть підготуватися до будь-яких несподіванок під час пологів, та програму по вигодовуванню і догляду за новонародженим.

 

Що входить у пакет спостереження вагітності?

  • професійна консультація лікаря акушер-гінеколога;
  • можливість пройти клініко-лабораторні обстеження;
  • УЗД плода апаратом експертного рівня (кількість проведення УЗД визначається індивідуально);
  • пренатальний скринінг у І та ІІ триместрах;
  • комплексна медична, психологічна, інформаційна підтримка;
  • оформлення документації;
  • підготовка до здорових і успішних пологів.

 

Спостереження вагітності після ДРТ

Особливого спостереження потребують вагітності, що наступили внаслідок використання допоміжних репродуктивних технологій.

 

Під час таких програм підвищується шанс вагітності двійнею. Багато жінок, які завагітніли після використання ДРТ, знаходяться у віці більше 37 років, коли збільшується ризик відхилень від нормального перебігу вагітності. Ускладнення можуть виникнути у зв’язку з порушеннями, які лежали в основі безпліддя.

 

Акушер-гінекологи клініки «Вікторія» мають великий практичний досвід у веденні ускладнених вагітностей та індивідуально підходять до кожного конкретного випадку. Ми використовуємо лише найсучасніше діагностичне обладнання, сертифіковане в Україні, і несемо цілковиту відповідальність за достовірність проведених аналізів і досліджень.

 

Чи є відмінності між звичайними дітьми та дітьми «з пробірки»?

Це питання часто задають наші пацієнти. Тому відповідаємо: діти, народжені за допомогою допоміжних репродуктивних технологій абсолютно не відрізняються ні фізичними, ні розумовими здібностями від дітей, зачатих звичайним шляхом. А в майбутньому самі успішно стають татами та мамами.

 

Наші лікарі зроблять все можливе, щоб очікування малюка стало прекрасним періодом вашого життя!

Профільні спеціалісти

Атаманчук
Ірина Миколаївна

Детальніше

Марущак
Олена Василівна

Детальніше

Соломка
Марина Вікторівна

Детальніше

Дабабсех
Оксана Вікторівна

Детальніше

Ціни

Пакети для вагітних
Комплексне обстеження вагітних, 1-3 триместр (6-40 тижнів) вагітності28 090.00
Комплексне обстеження вагітних, 1-2 триместр (6-28 тижнів) вагітності19 620.00
Комплексне обстеження вагітних, 2-3 триместр (13-40 тижнів) вагітності22 040.00
Комплексне обстеження вагітних, 1 триместр (6-12 тижнів) вагітності6 050.00
Комплексне обстеження вагітних, 2 триместр (13-27 тижнів) вагітності13 570.00
Комплексне обстеження вагітних, 3 триместр (28-40 тижнів) вагітності8 470.00
Школа материнства (1 заняття)300.00
Процедури та маніпуляції
Введення аутологічних мононуклеарів у порожнину матки2 750.00
Внутрішньовенна ін’єкція115.00
Внутрішньом’язева ін’єкція60.00
Внутрішньовенна крапельна інфузія250.00
Ізоімунізація лімфоцитами чоловіка2 100,00
Кольпоскопія220.00
Лікування у денному стаціонарі (1-3 години)1 100,00
Запитання до лікаря

Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

Вопрос к врачу

Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"