Пренатальне страхування

Клініка Вікторія має в своєму арсеналі широкий спектр найсучасніших генетичних досліджень для пошуку аномалій плода.
Одним з таких досліджень є НІПТ (Неінвазивне ДНК-тестування хромосомних аномалій плода по крові вагітної), який проводиться з 10 тижня вагітності.

Для вагітних з низьким ризиком результат НІПТу додає впевненості, що все добре, адже він є більш чутливим за пренатальний скринінг. Для вагітних з високим або середнім ризиком по синдрому Дауна, Едвардса або Патау у плода, які вагаються або мають протипоказання для інвазивної діагностики – допомагає уникнути втручання у разі негативного результату.

НІПТ не рекомендований для вагітних з вадами розвитку плода, сімейними хромосомними перебудовами або синдромами, що не входять до переліку тестування.

Переваги

 • на даний момент це найточніший та найбезпечніший скринінг по крові вагітної,
 • характеризується високою надійністю результатів,
 • надає точну інформацію про можливі хромосомні аномалії, оскільки тестують ДНК фетального походження,
 • індивідуальне призначення для пацієнта залежно від причини тестування (найчастіші хромосомні синдроми, мікроделеційні синдроми, скринінг всіх хромосом).

Якщо результати цього тесту є позитивними по хромосомній аномалії – обов’язковим є проведення інвазивної пренатальної процедури для визначення каріотипу (хромосомного набору) плода.

Дбаючи про Ваше здоров’я та здоров’я Вашого малюка, клініка Вікторія бере на себе витрати на визначення каріотипу плода, за умови оплати забору матеріалу.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашому малюку!

Verifi Prenatal – неінвазивне ДНК-тестуванняхромосомних аномалій плода по крові вагітної 12 900,00 грн.
Інвазивна пренатальна діагностика 1 800,00 грн.
Визначення каріотипу плода (амніотична рідина) 2000,00 грн.
Запитання до лікаря

  [recaptcha]

  Інформація, яку Ви надаєте у цій формі, є повністю конфіденційною та буде використана виключно для надання письмової консультації електронною поштою та/або запису на консультацію до спеціаліста клініки генетики репродукції "Вікторія"

  Вопрос к врачу

   [recaptcha]

   Информация, предоставленная в этой форме, является полностью конфиденциальной и будет использована исключительно для предоставления письменной консультации по электронной почте и/или записи на консультацию к специалисту клиники генетики репродукции "Виктория"