Аналізи перед ЗІВ?

22 July 2021
 
 
 
 

Парі, яка готується до процедури ЗІВ, призначають довгий перелік аналізів і обстежень. Існує базовий список необхідних досліджень, але з урахуванням індивідуальних причин безпліддя він може бути доповнений лікарем-репродуктологом.

Це важливо! Поставитися до необхідних досліджень слід дуже серйозно.

  • при відсутності всього однієї довідки або якщо у аналізу закінчився термін дії, парі можуть відмовити в проведенні процедури;
  • аналізи та обстеження перед ЗІВ – зовсім не спосіб “виманити гроші”, як багато хто думає. Комплексне дослідження пацієнтів необхідно щоб лікар розумів, з якими складнощами може бути пов’язано проведення процедури в конкретному випадку і наскільки ймовірний її успіх.

    Перелік аналізів і досліджень репродуктолог надає кожній пацієнтці (подружжю), яка вирішила вступити в ЗІВ-протокол.

В нього обов’язково включені: загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові та коагулограма, аналіз на гормональний профіль, на наявність вірусів, інфекцій, антитіл. Жінкам також будуть потрібні флюорографія, ЕКГ, УЗД органів малого таза, УЗД або мамографія молочних залоз, мазок, кольпоскопія та цитологія.

Чоловіки здають спермограмму, аналізи крові та інші дослідження при необхідності.

В окремих випадках жінці можуть призначити гістероскопію та аналіз цервікального слизу на антиспермальні тіла, а сімейну пару старше 37 років направити на консультацію до генетика.

Запитати у лікаря
Наступна стаття "Чому не прикріпився ембріон? Трилогія причин!"