Що таке «імплантаційна готовність»?

Ендометрій – це внутрішній шар матки, де відбувається імплантація ембріона. Він зазнає періодичних змін протягом менструального циклу і досягає сприйнятливого статусу, коли стає готовий до ембріональної імплантації, приблизно на 19-21-й день циклу.  Цей проміжок часу відомий як «імплантаційний період» (ІП).

Для чого потрібна ER Map®?

Карта імплантаційної готовності дозволяє оцінити стан ендометрію пацієнта та визначити під час біопсії, чи готовий ендометрій до імплантації, чи ні. На основі результатів тестування можна виконати персоналізований перенос ембріонів у найкращий момент готовності ендометрію, збільшуючи шанси на успіх ДРТ.

Для кого корисна ER Map®?

Усі пацієнти, які проходять лікування допоміжними репродуктивними технологіями, можуть скористатися точним визначенням ІП. Приблизно у 30% пацієнток ІП зміщений. Цей тест може бути корисним навіть для пацієнток, які не мають явних проблем з ендометрієм, мають нормальний стан матки і нормальну товщину ендометрію. ER Map® особливо рекомендується для пар, які пережили невдалий цикл або втрату вагітності після переносу ембріонів належної якості.

Навіщо використовувати ER Map®?

Молекулярна діагностика стану ендометрію за допомогою ER Map® забезпечує більш надійний метод визначення конкретних стадій циклу ендометрію.

ER Map® є більш всеосяжною альтернативою наявних в даний час тестів на готовність ендометрію. Це єдиний тест на готовність ендометрію, який включає оцінку генів імунної відповіді, тісно пов’язаних з процесом імплантації. Більше того, на відміну від інших тестів, він був спеціально розроблений для застосування не тільки у пацієнтів європеоїдного походження, але і у жінок з іншим етнічним походженням.

Запитати у лікаря
Наступна стаття "Ведення вагітності: як обрати акушера-гінеколога"