РОЗВИТОК НАУКИ НЕМОЖЛИВИЙ БЕЗ ВЕЛИЧЕЗНИХ ЗУСИЛЬ НАУКОВЦІВ

11 February 2022
 
 
 
 

Клініка генетики репродукції «Вікторія» більше 5 років є надійним партнером провідних генетичних лабораторій світу в клінічних дослідженнях, що підтверджено чисельними аудиторськими перевірками замовників та їх представників щодо дотримання міжнародних вимог.

Але ми завжди дбаємо також про безпеку та винагороду для пацієнтів.

Зараз триває включення у два проекти:

Проект 1 – для вагітних 10-15 тижнів.


Вимоги: бажання взяти участь (письмова інформована згода щодо умов та анонімності), вік більше 18 років, відсутність історії гепатитів та ВІЛ.


Форма участі у дослідженні – додатково до пробірки крові на біохімічну частину скринінгу 1 триместру набираємо ще 3 для кліндослідження і відправляємо їх Спонсору під кодом.


Винагорода для учасників – безоплатне експертне УЗО плода та розрахунок ризиків трисомій /ускладнень вагітності за 1 годину (Астрая).

Проект 2 – для вагітних з показаннями до амніоцентезу з подальшим дослідженням амніоцитів (термін вагітності 16-22 тижні)


Вимоги: бажання взяти участь (письмова інформована згода щодо умов та анонімності), вік більше 18 років, відсутність історії гепатитів та ВІЛ, показання до проведення амніоцентезу.
Форма участі у дослідженні – після амніоцентезу набираємо кров з вени у вагітної та у чоловіка (бажано, але не обов’язково). Відправляємо Спонсору кров та залишок амніоцитів після каріотипування.


Винагорода для учасників – безоплатний амніоцентез та каріотип плода (амніоцитів).

Набір учасників можливий з понеділка по четвер. Під безоплатними послугами для пацієнтів розуміємо їх компенсацію Спонсором за умови включення пацієнта в кліндослідження. Кількість учасників для кожного проекту обмежена.

Деталі можна дізнатись за телефоном реєстратури або безпосередньо під час відвідування клініки.

Запитати у лікаря
Наступна стаття "АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ"