Штучне запліднення – складна та відповідальна процедура. Тому щойно майбутні батьки зважуються на цей крок, перед ними одразу постає питання: де краще робити штучне запліднення – в Україні чи за кордоном. Які переваги проведення протоколу штучного запліднення в Україні та на які моменти звертати увагу під час вибору клініки, розбираємося разом.

Цінова політика

Штучне запліднення сьогодні можна провести в будь-якій країні світу. Але для багатьох пар питання грошей є одним із ключових. У цьому контексті участь у програмі штучного запліднення в одній з українських клінік коштує в рази дешевше, ніж у Європі чи США. Водночас рівень обслуговування, професійність репродуктологів, технічне оснащення українських центрів відповідають європейським і світовим стандартам.

Кваліфікація лікарів

Українські репродуктологи проходять навчання та стажування за кордоном в найкращих репродуктивних центрах світу та нічим не поступаються своїм колегам з-за кордону.  Репродуктивне здоров’я – динамічна галузь медицини, для якої дуже важливими є інноваційні технології та підходи. Тому лікарі тримають руку на пульсі всіх нововведень і постійно підвищують фаховий рівень, відвідуючи профільні заходи за кордоном.

Сучасне обладнання

Висококласні центри репродуктології оснащені сучасним обладнанням. Клініки в Україні за цим параметром нічим не поступаються європейським аналогам. Без сучасних діагностичного обладнання, оснащення ембріологічної фахівці просто не змогли б проводити успішні програми штучного запліднення.

На що звертати увагу при виборі клініки

Ефективність проведення програм допоміжних репродуктивних технологій багато  в чому залежить від наукового, клінічного та практичного рівня центру. Якщо ви мрієте стати батьками – несуттєвих нюансів при виборі клініки бути не може. Важливо все – починаючи від ставлення лікарів і завершуючи наявністю власної бази донорів. Вирішуючи, який саме медцентр допоможе вам відчути радість батьківства, звертайте увагу на такі моменти:

  • кваліфікація та досвід лікарів;
  • кількість вдалих протоколів запліднення;
  • відгуки пар, які вже стали батьками;
  • спектр процедур, які пропонує клініка – це дає більше гарантій, економить час і фінанси пари;
  • наявність власної бази донорів яйцеклітин і сперматозоїдів;
  • сертифікація та участь у міжнародних програмах медичної акредитації.

Клініка «Вікторія» – один з найкращих експертних центрів репродуктології в Україні. Спеціалісти медцентру  мають великий досвід у лікуванні поєднаних і важких форм безпліддя, володіють всіма необхідними знаннями для якісної точної діагностики, преімплантаційної генетичної діагностики, допомоги жінкам після невдалих спроб.

Звертайтесь за допомогою до професіоналів!

Запитати у лікаря
Наступна стаття "Готуємось до ЕКЗ"