Вагітність за допомогою репродуктивних технологій: чи варто пробувати?

22 July 2021

Розділи:

 
 
 
 

Кожна п’ята пара в Україні, яка мріє стати батьками, зазнає труднощів з настанням вагітності. Сучасні репродуктивні технології – найефективніший спосіб виконати свою мрію.

Вперше допоміжні технології для народження дитини використовували ще в кінці 1970-х років. За цей час до сьогоднішнього дня завдяки розвитку репродуктології народилося понад 5 мільйонів здорових малюків.

Що таке репродуктивні технології?

Це методики, які приходять на допомогу, коли зачати дитину не виходить самостійно. До таких способів лікування безпліддя відносяться:

Всі ці репродуктивні технології дають шанс на батьківство для пар, які зікнулись з діагнозом «безпліддя». Діти, народжені завдяки сучасним методикам, нічим не відрізняються від дітей, зачатих природним шляхом. Більш того, в деяких ситуаціях, саме репродуктивні технології дозволяють мінімізувати ризик успадкування хромосомних і генетичних патологій від батьків.

Як застосовують репродуктивні технології?

До допоміжних методик звертаються в тому випадку, якщо пара не може завагітніти протягом року за умови регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції. Перш ніж обрати методику і оцінювати шанси на успіх, обом партнерам необхідно пройти діагностику та здати лабораторні аналізи. Лікар-репродуктолог аналізує гормональний фон жінки, спермограмму чоловіка, оцінює стан ендометрія, прохідність маткових труб та багато іншого.

Якщо у вас виникли проблеми із зачаттям дитини – не втрачайте надію. Лікарі клініки «Вікторія» проаналізують причини і призначать найефективнішу схему лікування безпліддя.

Звертайтеся за консультацією – завдяки сучасній медицині шанс стати батьками є практично у кожної пари.

Запитати у лікаря
Наступна стаття "Коли жінці час до гінеколога?"